15.6 اینچ همه در یک تبلت اندرویدی وای فای RJ45 HDMI اندروید 8.1 9.0
| اندازه: | 10. اینچ IPS |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو 2 مگاپیکسلی |
| پردازنده: | Rockchip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| صفحه نمایش لمسی: | صفحه نمایش خازنی |
| قطعنامه: | 1280*800 |
| اندازه: | 10. اینچ IPS |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو 2 مگاپیکسلی |
| پردازنده: | Rockchip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| صفحه نمایش لمسی: | صفحه نمایش خازنی |
| قطعنامه: | 1280*800 |
| اندازه: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3568 |
| سیستم: | اندروید 14 |
| رم: | 4 گیگابایت |
| ROM: | 32 گیگابایت |
| تضمین: | 3 سال |
|---|---|
| رابط شارژ: | USB نوع A |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، عودت و تعویض، تعمیر |
| دوربین: | دوربین جلو |
| نوع پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.8g |
| CPU: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.6g |
|---|---|
| قوچ: | 2 گیگابایت |
| رام: | 16 گیگابایت |
| سیستم عملیاتی: | Android 8.1 |
| صفحه لمسی: | لمس خازنی 10 امتیازی |
| اندازه: | 10.1 اینچ |
|---|---|
| CPU: | Quad Core Cor-Tex A17،1.8G ، RK3288 |
| سیستم عامل: | Android 8.1/10.0 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| حافظه داخلی: | 16GB |
| اندازه: | 15.6 اینچ / 21.5 اینچ / 24 اینچ / 32 اینچ اختیاری است |
|---|---|
| برنامه: | نمایش تبلیغات تجاری |
| روشنایی: | 250cd/m2 |
| زمان پاسخ: | 5 دقیقه |
| اترنت: | پشتیبانی کنید |
| رابط: | شکاف سیم کارت USB / RJ45 / SD / هدفون |
|---|---|
| رابط شارژ: | USB نوع A |
| لمس کنید: | لمس خازنی 10 امتیازی |
| RAM: | 2 گیگابایت/4 گیگابایت |
| ذخیره سازی رام: | 32 گیگابایت/64 گیگابایت |
| گارانتی ((سال): | 3 سال |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| ویژگی: | ضد آب |
| رابط درایو: | USB Type C RJ45 |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| اندازه: | IPS 14 اینچی |
|---|---|
| دوربین: | دوربین دوچشمی |
| پردازنده: | Rockchip RK3288 Quad Core |
| صفحه لمسی: | صفحه نمایش خازنی |
| قطعنامه: | 1920×1080 |
| مواد: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.6g |
| حافظه داخلی: | 16GB |
| صفحه لمسی: | لمس خازنی 10 نقطه ای |
| پانل: | پانل LCD 13.3 " |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair |
| Camera: | Front Camera |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45 Type-c |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Manufacture: | Rockchip |
| کلمه کلیدی: | تبلت 10 اینچی پو اندرویدی |
|---|---|
| نوع پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.8g |
| ظرفیت حافظه: | 2 گیگابایت |
| دوربین: | دوربین جلو |
| وضوح صفحه نمایش: | 1280*800 |
| تضمین: | دو سال |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو |
| پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.6g |
| ظرفیت حافظه: | 2 گیگابایت |
| وضوح صفحه نمایش: | 1280x800 |
| Size: | 10. inch IPS |
|---|---|
| Camera: | 2MP Front Camera |
| Processor: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Touch Screen: | Capacitive Screen |
| Resolution: | 1280*800 |