|
جزئیات محصول:
|
|
| محل منبع: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| نام تجاری: | OEM |
| گواهی: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| شماره مدل: | WL1412T |
|
پرداخت:
|
|
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | یک قطعه |
| قیمت: | Price can be negotiable |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه هدیه (با بسته بندی) 320mm 241mm 129mmnet (کیلوگرم) 1.45kgtouchscreen تبلت Android NFC |
| زمان تحویل: | 2-8 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/P، T/T، وسترن یونیون |
| قابلیت ارائه: | 50000 عدد/ماه |
| مشخصات سیستم | |
|---|---|
| پردازنده | قشر چهار هسته ای A17، 1.6G، RK3288 |
| رم | 2GB |
| حافظه داخلی | 16GB |
| سیستم عامل | اندرويد 81 |
| صفحه لمسی | 10-نقطه لمس ظرفیت |
| مشخصات صفحه نمایش | |
| پانل | پانل IPS LCD 14 اینچی |
| قطعنامه | 1920*1080 |
| منطقه فعال | 293.76 ((H) x165.24mm ((V) |
| حالت نمایش | معمولا سیاه، IPS |
| زاویه دید | 85/85/85/85 |
| نسبت کنتراست | 800 |
| روشنایی | 250cd/m2 |
| نسبت ابعاد | 16:9 |
| شبکه و اتصال | |
| وای فای | 802.11b/g/n |
| اترنت | 100M/1000M اترنت |
| بلوتوث | بلوتوث 40 |
| رابط ها | |
| اسلات کارت | کارت TF |
| USB | 2 x USB Host |
| مایکرو USB | ميكرو USB OTG |
| HDMI | خروجی HDMI، پشتیبانی از 4K |
| RJ45 | RJ45 |
| پورت سریال | USB برای پورت سریال، RS232 |
| جک برق | ورودی قدرت DC |
| گوشي | 3گوشي.5 ميلي متر |
| پخش رسانه | |
| فرمت ویدیو | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263، اچ264، VC1، RV و غیره، پشتیبانی تا 4Kx2K |
| فرمت صوتی | MP3/WMA/AAC و غیره |
| عکس | JPEG |
| ویژگی های اضافی | |
| باتری | N/A |
| NFC | اختیاری، NFC 13.56MHz، ISO14443A/ISO14443B/ISO 15693/Mifare classic/Sony felica |
| سخنران | 2 × 1W |
| دوربین | دوربین دوربینی |
| MIC | MIC داخلی |
| مصرف برق | 15W |
| دمای کار | 0 تا 40 درجه سانتیگراد |
| زبان | چند زبانی |
تبلت 14 اینچی اندروید تمام در یک POS یک راه حل همه کاره برای کسب و کارهایی که به دنبال ساده سازی عملیات در حالی که افزایش تعامل با مشتریان هستند، ارائه می دهد.این ترمینال کسب و کار ترکیبی از سخت افزار با عملکرد بالا با سازگاری نرم افزاری بدیهی برای پاسخگویی به خواسته های سختگیرانه محیط های تجاری سریع است.
این تبلت با یک صفحه لمسی 14 اینچی و رم 2 گیگابایتی مجهز است و حتی هنگام اجرای چندین برنامه به طور همزمان، عملکرد بدون تاخیر را تضمین می کند.عملکرد یکپارچه NFC امکان معاملات بدون تماس و مدیریت دسترسی سریع را فراهم می کند، باعث می شود آن را ایده آل برای پرداخت های خرده فروشی، عملیات میز پذیرش، و یا کاونتر خدمات مشتری.
فراتر از سخت افزار، این تبلت اندرویدی برای انتشار B2B بهینه شده است. کسب و کارها می توانند نرم افزار POS، ابزارهای مدیریت مشتری،و داشبورد های تحلیلی برای به دست آوردن بینش عملیاتی و بهبود کارایی عملیاتیرابط کاربری دوستانه آن زمان آموزش کارکنان را کاهش می دهد، در حالی که گزینه های اتصال پیشرفته امکان ادغام شبکه انعطاف پذیر را فراهم می کند.
برای محیط های سازمانی، تبلت اندرویدی 14 اینچی عملکرد قابل اعتماد را تحت استفاده مداوم فراهم می کند.نمایشگر درجه تجاری شفافیت و پاسخگویی برای برنامه های مشتری را تضمین می کند، در حالی که ساخت و ساز قوی با چالش های عملیاتی روزانه مقاومت می کند.
این تبلت که در محیط های خرده فروشی، مهمان نوازی یا اداری استفاده می شود، به شرکت ها این امکان را می دهد تا تجربه مشتری خود را افزایش دهند، کارایی کارکنان را بهینه کنند و به سرعت با خواسته های عملیاتی سازگار شوند.با ترکیب تکنولوژی پیشرفته اندروید با ویژگی های کاربردی متمرکز بر کسب و کار، تبلت POS 14 اینچی همه در یک تبدیل به یک ابزار ضروری برای عملیات مدرن می شود.