|
جزئیات محصول:
|
|
| محل منبع: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| نام تجاری: | OEM |
| گواهی: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
|
پرداخت:
|
|
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | یک قطعه |
| قیمت: | Price can be nogotiable |
| جزئیات بسته بندی: | 40x7x23cm |
| زمان تحویل: | 5 تا 7 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T، L/C |
| قابلیت ارائه: | 50000 عدد/ماه |
تابلۀ هوشمند اندرویدی 10 اینچی RJ45 Quad Core RK3288
نصب دیواری خانه هوشمند 10 اینچ Quad core RK3288 POE Android 8.1 Industrial Tablet
[تابلت اندروید ۸.۱] دارای یک پردازنده چهار هسته ای با سرعت بالا و قدرتمند است ، نیازهای عملکرد بالا را برآورده می کند در حالی که مصرف انرژی بسیار پایین است.
این تبلت 10 اینچی می تواند سرعت شبکه را افزایش دهد. همراه با دو بلندگو و WIFI دو باند سفارشی ((2.4GHz و 5GHz) ، برای بهبود طراحی شده است.
[خدمات OEMارائه انواع خدمات OEM، لوگو بوت، لوگو چاپی، طراحی بسته بندی، طراحی ماژول و غیره
| پردازنده | چهار هسته ای A17،1.6G، RK3288 |
| رم | 2GB |
| حافظه داخلی | 16GB |
| سیستم عملیاتی | اندرويد 81 |
| صفحه لمسی | 10-نقطه لمس ظرفیت |
| پانل | 10.1" صفحه LCD |
| قطعنامه | 1280*800 |
| منطقه فعال | 172.224 ((H) x107.64mm ((V) |
| حالت نمایش | معمولا سیاه |
| زاویه دید | 80/80/80/80 ((L/R/U/D)) |
| روشنایی | 280cd/m2 |
| نسبت ابعاد | ,16:10 |
| وای فای | 802.11b/g/n |
| اترنت | 10M/100M اترنت |
| BT | BT 40 |
| رابط | USB Host *2 ، Micro USB OTG ، خروجی HDMI ، RJ45 ، ورودی برق DC ، جک 3.5 میلی متری گوشواره ، رابط چندرسانه ای با وضوح بالا |
| POE | IEEE802.3at |
![]()
![]()
![]()