|
جزئیات محصول:
|
|
| محل منبع: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| نام تجاری: | OEM |
| گواهی: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| شماره مدل: | WA1012T |
|
پرداخت:
|
|
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | یک قطعه |
| قیمت: | USD 166 USD/UNIT |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی چوبی |
| زمان تحویل: | ۷ تا ۱۰ روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C ، D/A ، D/P ، T/T ، Western Union ، MoneyGram |
| قابلیت ارائه: | 50000 عدد/ماه |
تبلت اندروید pc همه در یک تبلت اندروید با عملکرد POE NFC 1280*800 رزولوشن.این دستگاه درجه حرفه ای ترکیب عملکرد قوی با گزینه های اتصال متنوع برای برنامه های کاربردی تجاری.
| سیستم | مشخصات |
|---|---|
| رم | 2GB |
| حافظه داخلی | 16GB |
| سیستم عملیاتی | اندرويد 5.1/81 |
| صفحه لمسی | 10-نقطه لمس ظرفیت |
| نمايش | مشخصات |
| پانل | 13.3" پانل LCD IPS |
| قطعنامه | 1920*1080 |
| منطقه فعال | 293.76 ((H) x165.24mm ((V) |
| حالت نمایش | معمولا سیاه، IPS |
| زاویه دید | 85/85/85/85 |
| نسبت کنتراست | 800 |
| روشنایی | 250cd/m2 |
| نسبت ابعاد | 16:10 |
| شبکه | مشخصات |
| وای فای | 802.11b/g/n |
| اترنت | 100M/1000M اترنت |
| بلوتوث | بلوتوث 40 |
| رابط | مشخصات |
| اسلات کارت | کارت اس دی |
| USB | میزبان USB |
| مایکرو USB | ميكرو USB OTG |
| USB اضافی | USB برای سریال |
| RJ45 با POE | RJ45 |
| POE | IEEE802.3at/af |
| جک برق | ورودی قدرت DC |
| گوشي | 3گوشي 5 ميلي متر + ميکروفون |
| پخش رسانه | مشخصات |
| فرمت ویدیو | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263، اچ264، VC1، RV و غیره، پشتیبانی تا 4K |
| فرمت صوتی | MP3/WMA/AAC و غیره |
| عکس | JPEG |
| VESA | 75x75 میلی متر |
| سخنران | 2*1.5W |
| نوار نور LED | نوار نور LED |
| دوربین | 2.0M/P، دوربين جلوي |
| دمای کار | 0 تا 40 درجه سانتیگراد |
| زبان | چند زبانی |
| لوازم | مشخصات |
| آداپتور | آداپتور 12 ولت 1.5 آمپر |
| راهنمای کاربری | آره |
این تبلت 13.3 اینچی که با سیستم عامل Android پایدار پشتیبانی می شود، کیفیت صفحه نمایش 1920x1080 با وضوح بالا و تعامل لمس کننده پاسخگو را ارائه می دهد.طراحی درجه صنعتی آن اطمینان از قابلیت اطمینان طولانی مدت را تضمین می کند، حتی در محیط های پر ترافیک مانند فروشگاه های خرده فروشی، مکان های مهمان نوازی و دفاتر شرکت. پشتیبانی POE ساخته شده ساده سازی سیم کشی و کاهش هزینه های نصب،ایجاد سرعت و کارایی بیشتر برای یکپارچه سازان سیستم و مدیران املاک.
عملکرد یکپارچه NFC کنترل دسترسی امن، پرداخت بدون تماس و مدیریت عضویت را مستقیماً از تبلت امکان پذیر می کند.این یک رابط مناسب و مدرن برای هر دو کارکنان و مشتریان فراهم می کندبا ترکیب NFC با یک رابط قابل اعتماد صفحه لمسی، شرکت ها می توانند سرعت خدمات را افزایش دهند، خطاها را کاهش دهند و کارایی عملیاتی کلی را بهبود بخشند.
این تبلت اندرویدی همه در یک همه کاره است و از طیف گسترده ای از موارد استفاده پشتیبانی می کند:
انعطاف پذیری آن به یکپارچه کنندگان و توزیع کنندگان اجازه می دهد تا آن را در پروژه های مختلف بدون نیاز به چندین دستگاه تخصصی مستقر کنند.
با پشتیبانی از POE، یکپارچه سازان می توانند نصب را با تغذیه دستگاه از طریق یک کابل شبکه ساده کنند. ساخت ماندگار تبلت عملکرد مداوم را در محیط های تجاری تضمین می کند،کاهش الزامات نگهداری و کل هزینه مالکیتسیستم عامل اندروید سازگاری با برنامه های تجاری استاندارد، برنامه های سفارشی و نرم افزار های شخص ثالث را فراهم می کند و امکان استفاده از برنامه های مقیاس پذیر و سفارشی را فراهم می کند.
ما درک می کنیم که پروژه های تجاری اغلب نیاز به راه حل های سفارشی دارند. این تبلت از سفارشی سازی OEM و ODM پشتیبانی می کند، از جمله نرم افزار پیش نصب شده، محفظه های نام تجاری،و تنظیمات رابطتوزیع کنندگان و یکپارچه سازان می توانند راه حل های شخصی را برای مشتریان نهایی ارائه دهند در حالی که پیچیدگی یکپارچه سازی و زمان پروژه را کاهش می دهند.
انتخاب تبلت اندرویدی 13.3 اینچی همه در یک با POE و عملکرد NFC بیش از خرید سخت افزار است، یک راه حل حرفه ای برای عملیات کسب و کار مدرن است.اين دستگاه براي شرکت ها مناسب است، یکپارچه کنندگان و توزیع کنندگان به دنبال تکنولوژی قابل اعتماد، انعطاف پذیر و با ارزش بالا هستند که کارایی عملیاتی و تجربه مشتری را افزایش می دهد.