|
جزئیات محصول:
|
|
| محل منبع: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| نام تجاری: | OEM |
| گواهی: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| شماره مدل: | HOP120 |
|
پرداخت:
|
|
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | یک قطعه |
| قیمت: | Price can be nogotiable |
| جزئیات بسته بندی: | 40*20*35cm |
| زمان تحویل: | 5 تا 7 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T، L/C |
| قابلیت ارائه: | 50000 عدد/ماه |
این تبلت 12 اینچی اندروید برای کسب و کارهایی طراحی شده است که به یک ترمینال تعاملی پایدار و حرفه ای نیاز دارند نه یک دستگاه مصرفی برای استفاده تجاری.ساخته شده بر روی پلت فرم ثابت RK3288 A64، عملکرد قابل اعتماد برای استفاده طولانی مدت در فضاهای خرده فروشی، ساختمان های هوشمند، محیط های مهمان نوازی را ارائه می دهد،و محیط های صنعتی یا نیمه صنعتی که در آن سازگاری مهم تر از مشخصات کوتاه مدت است.
| پردازنده | RK3288، Quad-core cortex A17، 1.6G |
|---|---|
| رم | 2GB |
| حافظه داخلی | 16GB |
| سیستم عملیاتی | اندرويد 81 |
| صفحه لمسی | 10-نقطه لمس ظرفیت |
| پانل | پانل LCD 12 اینچی |
|---|---|
| قطعنامه | 1280x800 |
| منطقه فعال | ۲۶۰×۱۶۱ میلی متر |
| حالت نمایش | معمولا سیاه |
| زاویه دید | 85/85/85/85 |
| نسبت کنتراست | 1000 |
| روشنایی | 250cd/m2 |
| نسبت ابعاد | 16:10 |
| وای فای | 802.11b/g/n |
|---|---|
| اترنت | 100M/1000M اترنت |
| بلوتوث | بلوتوث 40 |
| اسلات کارت | کارت اس دی |
|---|---|
| USB | میزبان USB |
| مایکرو USB | ميكرو USB OTG |
| USB | USB برای سریال |
| RJ45 با POE | RJ45 |
| POE | IEEE802.3at/af |
| جک برق | ورودی قدرت DC |
| گوشي | 3گوشي 5 ميلي متر + ميکروفون |
در هسته ی خود، این تبلت اندرویدی ثبات پردازش، انعطاف پذیری اتصال و راحتی نصب را در بر می گیرد.تراشه RK3288 به دلیل اکوسیستم بالغ آن به طور گسترده ای در راه حل های تجاری اندروید پذیرفته شده است.، پشتیبانی چرخه عمر طولانی و رفتار قابل پیش بینی در سناریوهای عملیات مستمر.
صفحه نمایش 12 اینچی یک منطقه دید راحت را فراهم می کند که بین پنل های کنترل فشرده و نشانه های فرمت بزرگ قرار دارد.این اندازه به ویژه برای کاربردهای نصب شده روی دیوار که کاربران نیاز به دید واضح و تعامل دقیق لمس بدون اشغال فضای دیوار بیش از حد دارند مناسب است..
یکی از مزایای اصلی آن گزینه های اتصال آن است.در حالی که پشتیبانی NFC طیف گسترده ای از موارد استفاده با ارزش افزوده از جمله کنترل دسترسی را باز می کند، تأیید هویت، ردیابی حضور، تأیید هویت پرداخت یا جفت سازی دستگاه بدون سخت افزار خارجی اضافی.
این تبلت از ابتدا برای نصب ثابت طراحی شده است. براکت نصب دیوار شامل اجازه می دهد تا نصب امن و تمیز، آن را مناسب برای محیط های بدون نظارت یا نیمه عمومی است.برای شرکت هایی که چندین واحد را مستقر می کنند، نصب استاندارد، اجرای پروژه و پشتیبانی پس از فروش را ساده می کند.
از دیدگاه سیستم، سیستم عامل اندروید انعطاف پذیری برای سفارشی سازی و مقیاس پذیری بلند مدت را فراهم می کند.این تبلت می تواند با برنامه های کاربردی آماده یا نرم افزار کاملا سفارشی توسعه یافته برای جریان های کاری کسب و کار خاص مستقر شود.