آی پی اس Hopestar قابل حمل مانیتور 15 اینچ USB نوع C ورودی های HDMI برای PS4 سوئیچ
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1920 x 1080 |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، typec*2 |
| نوع: | لمس خازنی 10 نقطه |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1920 x 1080 |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، typec*2 |
| نوع: | لمس خازنی 10 نقطه |
| اندازه: | 13.3 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| سیستم: | اندروید 11 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 16GB |
| پانل: | صفحه IPS ، ضد آب |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو 5.0MP |
| وضوح صفحه نمایش: | 1280*800 |
| سیستم عامل: | اندروید 8.1 |
| نوع: | رایانه لوحی ، لوح صنعتی |
| گارانتی ((سال): | 3 سال |
|---|---|
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
| تولید پردازنده: | قشر هسته چهار هسته ای A171.6G ، RK3288 |
| ظرفیت حافظه: | 2 گیگابایت/16 گیگابایت (4+32 گیگابایتی اختیاری) |
| ضمانت: | 2 سال |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو |
| پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.6g |
| ظرفیت حافظه: | 2 گیگابایت |
| وضوح نمایش: | 1280x800 |
| تضمین: | 3 سال |
|---|---|
| نوار نور LED: | نوار نور LED با RGB و رنگ مخلوط |
| VESA: | 75*75 میلی متر |
| دوربین: | دوربین جلو |
| نوع پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.8g |
| پانل: | صفحه IPS ، ضد آب |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو 5.0MP |
| وضوح صفحه نمایش: | 1280*800 |
| سیستم عامل: | Android 8.1،10.1 |
| نوع: | رایانه لوحی ، لوح صنعتی |
| Operating System: | Android 8.1/9.0/10/11 |
|---|---|
| Multiple Usage Scenarios: | Meeting room scheduler, digital signage display, smart home control panel, employee check-in terminal, interactive information kiosk |
| Keyword: | 10 Inch POE Smart Home Android Tablet |
| LED Status Lights: | Surrounding LED status lights |
| Display Resolution: | 1280*800 |
| ضمانت: | 3 ساله |
|---|---|
| رابط شارژ: | USB نوع A |
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین ، آموزش و بازرسی در محل ، قطعات یدکی رایگان ، بازگشت و جایگزینی ، تع |
| دوربین: | دوربین جلو |
| نوع پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.8g |
| گارانتی ((سال): | 3 سال |
|---|---|
| رابط درایو: | USB HDMI RJ45 (POE اختیاری) |
| دوربین: | دوربین جلو |
| تولید پردازنده: | راک چیپ |
| وضوح صفحه نمایش: | 1280x800 |
| اندازه: | 13.3 اینچ IPS |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو 2 مگاپیکسلی |
| پردازنده: | Rockchip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| صفحه نمایش لمسی: | صفحه نمایش خازنی |
| قطعنامه: | 1280*800 |
| اندازه: | 11.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| سیستم: | اندروید 11 |
| رم: | 4 گیگابایت |
| ROM: | 32 گیگابایت |
| اندازه: | 7-55inch اختیاری |
|---|---|
| CPU: | A64/RK3128/RK3288/RK3399/RK3566 CPU اختیاری |
| سیستم: | اندروید اختیاری |
| قطعنامه: | 1280x800/1920x1080 |
| دوربین: | دوربین جلو |
| گارانتی ((سال): | 3 سال |
|---|---|
| ویژگی: | ضد آب |
| رابط درایو: | USB Type C RJ45 |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| نوع پردازنده: | چهار هسته ای |
| اندازه: | 10.1 اینچ IPS |
|---|---|
| پردازنده: | Rockchip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| صفحه لمسی: | صفحه خازنی |
| وضوح: | 1280*800 |
| سیستم عامل: | Android 9.0 |