13.3 اینچ RK3288 1080p تبلت پزشکی پی سی دیوار نصب NFC POE بیمارستان تبلت اندروید
| اندازه: | 13.3 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3288 |
| سیستم عامل: | Android 8.1/9.0/10/11 |
| رم: | 2 گیگابایت / 4 گیگابایت |
| ROM: | 16/32 گیگابایت |
| اندازه: | 13.3 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3288 |
| سیستم عامل: | Android 8.1/9.0/10/11 |
| رم: | 2 گیگابایت / 4 گیگابایت |
| ROM: | 16/32 گیگابایت |
| اندازه: | 14 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| سیستم: | اندروید 11 |
| رم: | 2/4 گیگابایت |
| ROM: | 16/32 گیگابایت |
| اندازه: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| نوع پردازنده: | RK3288/RK3566/RK3399/RK3568 |
| سیستم عامل: | Android 8.1/9.0/10/11 |
| رم: | 2/4 گیگابایت |
| ROM: | 16/32 گیگابایت |
| اندازه: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| رم: | 2/4 گیگابایت |
| ROM: | 16/32 گیگابایت |
| سیستم: | اندروید 11 |
| اندازه: | 10.1 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| سیستم: | اندروید اختیاری |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 16GB |
| نوع: | TFT |
|---|---|
| کاربرد: | سرپوشیده ، فضای باز ، اتوبوس ، تاکسی ، فروشگاه مغازه |
| اندازه تابلو: | 18.5 اینچ |
| وضوح حداکثر: | 1366*768 |
| زاویه مشاهده: | V: 89 H: 89 |
| گارانتی (سال): | 2 ساله |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| نشان: | ضد اب |
| رابط شارژ: | میکرو USB |
| رابط محرک: | USB 3.0 |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | usb |
| Camera: | Front Camera |
| Processor: | RK3288 quad-core processor |
|---|---|
| RAM: | 2GB |
| ROM: | 16GB |
| Keyword: | 10 Inch POE Smart Home Android Tablet |
| 4K Video Decoding Support: | Yes |
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
|---|---|
| صفحه عریض: | آره |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
| نوع نمایش: | IPS |
| نوع: | مانیتور قابل حمل |
| CPU: | چهار هسته ای 1.3 گیگاهرتز |
|---|---|
| رنگ: | رنگ سفید |
| تماس با دستگیره: | بله |
| تابع: | nfc poe |
| استفاده کنید: | بیمارستان |
| نوع: | IPS |
|---|---|
| درخواست: | در داخل |
| زاویه دید: | 85/85/85/85 ((L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.264 میلی متر |
| نسبت کنتراست: | 800:1 |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |