10.1 اینچ L شکل AIO تبلت PC 4G LTE POE NFC RFID صفحه لمسی
| اندازه: | 10.1 اینچ IPS |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو 2 مگاپیکسلی |
| پردازنده: | Rockchip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| صفحه لمسی: | صفحه خازنی |
| وضوح: | 1280*800 |
| اندازه: | 10.1 اینچ IPS |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو 2 مگاپیکسلی |
| پردازنده: | Rockchip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| صفحه لمسی: | صفحه خازنی |
| وضوح: | 1280*800 |
| تضمین: | 3 سال |
|---|---|
| رابط شارژ: | USB نوع A |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، عودت و تعویض، تعمیر |
| دوربین: | دوربین جلو |
| نوع پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.8g |
| تضمین: | 3 سال |
|---|---|
| رابط شارژ: | USB نوع A |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، عودت و تعویض، تعمیر |
| دوربین: | دوربین جلو |
| نوع پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.8g |
| گارانتی: | 2 سال |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو |
| پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.6g |
| ظرفیت حافظه: | 2 گیگابایت |
| وضوح نمایشگر: | 1280x800 |
| اندازه: | 18.5 اینچ |
|---|---|
| پردازنده: | RK3288 ، چهار هسته ای A17،1.6g |
| ظرفیت حافظه: | 2 گیگابایت |
| وضوح صفحه نمایش: | 1366x768 |
| سیستم عامل: | اندروید 8.1 |
| تضمین: | 3 سال |
|---|---|
| رابط شارژ: | USB نوع A |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، عودت و تعویض، تعمیر |
| دوربین: | دوربین جلو |
| نوع پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.8g |
| دوربین: | دوربین جلو اختیاری |
|---|---|
| پردازنده: | A64 |
| ظرفیت حافظه: | 2 گیگابایت/4G |
| وضوح صفحه نمایش: | 1280x800 |
| سیستم عامل: | اندروید 8.1 |
| اندازه: | 24 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| سیستم: | اندروید 12 |
| رم: | 4/8 گیگابایت |
| ROM: | 64/128 گیگابایت |
| اندازه: | اندازه سفارشی |
|---|---|
| حافظه: | 4 گیگابایت DDR3 ، 8 گیگابایت DDR3 |
| ظرفیت هارد دیسک: | 32/64/128/256 گیگابایت |
| مواد: | پلاستیک |
| CPU: | i3 |
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| Camera: | 2.0M/P,front camera |
| Display resolution: | 1280x800 |
| Operating System: | Android 8.1 |
| CPU: | Quad core cortex A17,1.6G,RK3288 |