1280x800 همه در یک کامپیوتر 15 اینچ صفحه لمسی / Pos Android Tablet RK3188 Quad Core
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | سهام |
| اندازه صفحه نمایش: | 15" |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | سهام |
| اندازه صفحه نمایش: | 15" |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |
| نوع: | لمس خازنی 10 نقطه |
|---|---|
| روشنایی: | 350CD/M2 |
| ضخامت: | 11 میلی متر |
| تضمین: | سه سال |
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 13.3 اینچ ، 15 اینچ اختیاری |
|---|---|
| قطعنامه: | 4K/1920 x 1080 اختیاری |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، typec*2 |
| نوع: | لمس خازنی 10 نقطه |
| روشنایی: | 350CD/M2 |
| اندازه: | 13.3 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| سیستم: | اندروید 11 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 16GB |
| اندازه: | 15صفحه نمایش 6 اینچی |
|---|---|
| CPU: | I5 |
| سیستم: | Windows7/10/11 |
| رم: | 8 گیگ |
| ROM: | 128 گیگابایت |
| اندازه: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | j6412، RK3288، rk3568، Intel Celeron J1900، Intel Celeron J6412، Intel i5، INTEL I3، Intel I7، Intel |
| قطعنامه: | 1920*1080 ، اختیاری |
| سیستم عامل: | ویندوز، اندروید |
| رابط: | RJ45 ، USB3.0 ، USB2.0 ، RS232 ، VGA ، VGA/USB+RJ45+RS232+COM |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| قوچ: | 4 گیگابایت |
| رام: | 64 گیگابایت |
| سیستم عامل: | اندرویدی 14/15 |
| وضوح نمایش: | 1920x1080 |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | انبار |
| اندازه صفحه نمایش: | 13.3 " |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته هشتم |
| ضمانت: | 3 ساله |
|---|---|
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین ، آموزش و بازرسی در محل ، قطعات یدکی رایگان ، بازگشت و جایگزینی ، تع |
| دوربین: | دوربین جلو |
| نوع پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.8g |
| فرکانس اصلی پردازنده: | 1.8 گیگاهرتز |
| گارانتی (سال): | 3 ساله |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| ویژگی: | ضد آب |
| رابط محرک: | USB Type C RJ45 |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| گارانتی (سال): | 3 ساله |
|---|---|
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین |
| دوربین: | دوربین جلو |
| تولید پردازنده: | Rockchip RK3288 , دو هسته ای A72+چهار هسته ای A53 |
| ظرفیت حافظه: | 2 گیگابایت/16 گیگابایت (اختیاری 4+32 گیگابایت) |
| گارانتی (سال): | 3 ساله |
|---|---|
| رابط محرک: | USB HDMI RJ45 |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو |
| تولید پردازنده: | صخره |
| اندازه: | 18.5 اینچ |
|---|---|
| پردازنده: | RK3399 |
| سیستم عامل: | Android 8.1/9.0/10 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 16GB |
| اندازه: | 13.3 اینچ |
|---|---|
| تولید پردازنده: | قشر هسته چهار هسته ای A171.6G ، RK3288 |
| رم: | 2 گیگابایت / 4 گیگابایت |
| ظرفیت حافظه: | 16/32 گیگابایت |
| سیستم عامل: | اندروید 8.1 |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1920 x 1080 |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، typec*2 |
| نوع: | لمس خازنی 10 نقطه |