10.1 اينچ RK3399 سي پي يو اتاق جلسه رزرو تبلت با هر دو طرف LED نور
| اندازه: | 10.1 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| سیستم: | Android 7.1/8.0/9.0/10/11 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 16GB |
| اندازه: | 10.1 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| سیستم: | Android 7.1/8.0/9.0/10/11 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 16GB |
| CPU: | rk3576s |
|---|---|
| سیستم عامل: | اندروید اختیاری |
| وضوح نمایش: | 1920*1080 |
| حافظه داخلی: | 64 گیگابایت |
| قوچ: | 4 گیگابایت |
| Size: | 10.1Inch |
|---|---|
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP RK3399,Dual-core A72+quad-core A53 |
| Memory Capacity: | 2GB/16GB (4+32GB optional) |
| Touch Screen Type: | Capacitive Screen 10 Points Touch |
| Display resolution: | 1280x800 |
| CPU: | RK3399 |
|---|---|
| سیستم عامل: | اندروید اختیاری |
| وضوح صفحه نمایش: | 800*1280 |
| حافظه داخلی: | 16GB |
| رم: | 2 گیگابایت |
| گارانتی (سال): | 2 ساله |
|---|---|
| ویژگی: | ضد آب |
| رابط شارژ: | دی سی |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو/دوربین عقب |
| عملکرد: | NFC ، شناسایی اثر انگشت ، اسکن کد QR و غیره // |
|---|---|
| رابط درایو: | Micro SD*1 ، USB Typec*1 ، USB-A*1 ، سیم کارت*1 ، HDMI*1 |
| دوربین: | 2.0+5.0MP ، 2.0+8.0MP ، 5.0+13.0mp |
| وضوح صفحه نمایش: | IPS HD800*1280 ; IPS FHD 1920*1200 |
| سیستم عامل: | اندروید 9.0 |
| عملکرد: | NFC ، شناسایی اثر انگشت ، اسکن کد QR و غیره // |
|---|---|
| رابط درایو: | Micro SD*1 ، USB Typec*1 ، USB-A*1 ، سیم کارت*1 ، HDMI*1 |
| دوربین: | 2.0+5.0MP ، 2.0+8.0MP ، 5.0+13.0mp |
| وضوح صفحه نمایش: | IPS HD800*1280 ; IPS FHD 1920*1200 |
| سیستم عامل: | اندروید 9.0 |
| عملکرد: | NFC ، شناسایی اثر انگشت ، اسکن کد QR و غیره // |
|---|---|
| رابط درایو: | Micro SD*1 ، USB Typec*1 ، USB-A*1 ، سیم کارت*1 ، HDMI*1 |
| دوربین: | 2.0+5.0MP ، 2.0+8.0MP ، 5.0+13.0mp |
| وضوح صفحه نمایش: | IPS HD800*1280 ; IPS FHD 1920*1200 |
| سیستم عامل: | اندروید 9.0 |
| اندازه: | 17 اینچ |
|---|---|
| CPU: | N5095 |
| سیستم: | ویندوز 10 |
| رم: | 8 گیگ |
| ROM: | 256 گیگابایت |
| پانل: | صفحه IPS ، ضد آب |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو 5.0MP |
| وضوح صفحه نمایش: | 1280*800 |
| سیستم عامل: | اندروید 8.1 |
| نوع: | رایانه لوحی ، لوح صنعتی |
| اندازه: | 13.3 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| سیستم: | اندروید 11 |
| رم: | 2/4 گیگابایت |
| ROM: | 16/32 گیگابایت |
| قابلیت اتصال: | wi-fi ، دندان آبی |
|---|---|
| قطعنامه: | 1280*800 |
| nfc: | حمایت |
| وای فای: | 802.11b/g/n |
| نسبت کنتراست: | 800:1 |
| Material: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288,Quad-core cortex A17,1.6G |
| Panel: | 15.6"LCD panel |
| Display mode: | Normally black ,IPS |
| Micro USB: | Micro USB OTG |