نصب دیواری 10.1inch android tablet pc مراقبت های پزشکی وای فای POE 4G LTE دوربین تماس دستی پرستار سیستم تماس برای بیمارستان کلینیک
| قابلیت اتصال: | wi-fi ، دندان آبی |
|---|---|
| قطعنامه: | 1280*800 |
| nfc: | حمایت |
| وای فای: | 802.11b/g/n |
| نسبت کنتراست: | 800:1 |
| قابلیت اتصال: | wi-fi ، دندان آبی |
|---|---|
| قطعنامه: | 1280*800 |
| nfc: | حمایت |
| وای فای: | 802.11b/g/n |
| نسبت کنتراست: | 800:1 |
| Material: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288,Quad-core cortex A17,1.6G |
| Panel: | 15.6"LCD panel |
| Display mode: | Normally black ,IPS |
| Micro USB: | Micro USB OTG |
| دوربین: | دوربین جلو |
|---|---|
| نوع صفحه نمایش لمسی: | صفحه نمایش خازنی |
| عملکرد: | NFC ، شناسایی اثر انگشت ، اسکن کد QR و غیره // |
|---|---|
| رابط درایو: | Micro SD*1 ، USB Typec*1 ، USB-A*1 ، سیم کارت*1 ، HDMI*1 |
| دوربین: | 2.0+5.0MP ، 2.0+8.0MP ، 5.0+13.0mp |
| وضوح صفحه نمایش: | IPS HD800*1280 ; IPS FHD 1920*1200 |
| سیستم عامل: | اندروید 9.0 |
| عملکرد: | NFC ، شناسایی اثر انگشت ، اسکن کد QR و غیره // |
|---|---|
| رابط درایو: | Micro SD*1 ، USB Typec*1 ، USB-A*1 ، سیم کارت*1 ، HDMI*1 |
| دوربین: | 2.0+5.0MP ، 2.0+8.0MP ، 5.0+13.0mp |
| وضوح صفحه نمایش: | IPS HD800*1280 ; IPS FHD 1920*1200 |
| سیستم عامل: | اندروید 9.0 |
| عملکرد: | NFC ، شناسایی اثر انگشت ، اسکن کد QR و غیره // |
|---|---|
| رابط درایو: | Micro SD*1 ، USB Typec*1 ، USB-A*1 ، سیم کارت*1 ، HDMI*1 |
| دوربین: | 2.0+5.0MP ، 2.0+8.0MP ، 5.0+13.0mp |
| وضوح صفحه نمایش: | IPS HD800*1280 ; IPS FHD 1920*1200 |
| سیستم عامل: | اندروید 9.0 |
| رابط محرک: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو |
| تولید پردازنده: | هسته راک چیپ کودا |
| نوع صفحه نمایش لمسی: | صفحه خازنی |
| گارانتی ((سال): | دو سال |
|---|---|
| رابط درایو: | USB ، RJ45 ، میکرو USB ، شکاف کارت SD ، OTG |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو 2.0 |
| تولید پردازنده: | راک چیپ |
| نام محصول: | 10تبلت سفارش رستوران شکل L |
|---|---|
| نوع صفحه نمایش لمسی: | صفحه نمایش خازنی |
| وضوح صفحه نمایش: | 800*1280 |
| سیستم عامل: | اندروید 8.1 |
| استفاده: | کسب و کار |
| اندازه: | 13.3 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| سیستم: | اندروید 8.1 |
| رم: | 2/4 گیگابایت |
| ROM: | 16/32 گیگابایت |
| مواد: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.6g |
| پانل: | پانل IPS LCD 15.6 " |
| حالت نمایش: | به طور معمول سیاه ، IPS |
| میکرو USB: | میکرو USB OTG |
| CPU: | RK3568 |
|---|---|
| سیستم عامل: | Android 11 |
| وضوح نمایش: | 1920*1080 |
| حافظه داخلی: | 32 گیگابایت |
| RAM: | 4 گیگابایت |
| اندازه: | 13.3 اینچ |
|---|---|
| نوع پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.8g |
| سیستم عامل: | اندروید 6.0/8.1 |
| ظرفیت حافظه: | 2/4 گیگابایت |
| حافظه: | 16/32 گیگابایت |
| اندازه: | 15 اینچ |
|---|---|
| CPU: | N100 |
| سیستم: | ویندوز 10/11 |
| رم: | 8 گیگ |
| ROM: | 256 گیگابایت |
| گارانتی ((سال): | 2 سال |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| ویژگی: | ضد آب |
| رابط شارژ: | دی سی |
| رابط درایو: | یو اس بی |