|
جزئیات محصول:
|
|
| محل منبع: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| نام تجاری: | OEM |
| گواهی: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| شماره مدل: | YA133T-3288 |
|
پرداخت:
|
|
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | یک قطعه |
| قیمت: | Price can be negotiable |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی استاندارد OEM Logo Camera Market NFC 10 اینچ تبلیغات نمایشگر اندرویدی |
| زمان تحویل: | 2-8 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/P، T/T، Western Union |
| قابلیت ارائه: | 50000 عدد/ماه |
| صفحه نمایش | 13صفحه نمایش LED 3 اینچی |
| قطعنامه | 1920×1080 |
| روشنایی | 300cd/m2 |
| کنتراست | 1000 |
| مقیاس صفحه نمایش / منطقه نمایش | 16:10 / منطقه نمایش: 285×177mm |
| پردازنده | پردازنده چهار هسته ای Rockchip RK3288، ساعت 2.0G |
| رم | 2G |
| ROM | 8GB |
| سیستم | اندروید 6.0/81 |
| WIFI | 802.11b/g/n |
| اترنت | پشتیبانی از اتصال به رابط شبکه RJ45 |
| بلوتوث | بلوتوث 40 |
| 3G/4G | پشتیبانی از 3G/4G USB dongle خارجی |
| کارت اس دی | 1 × اس دی کارت اسلات (حداکثر پشتیبانی 32GB) |
| مینی USB | 1×USB OTG (برای عیب یابی و برنامه نویسی سیستم) |
| USB 20 | رابط 3×USB 2.0 (از دیسک U، ماوس، صفحه کلید، چاپگر و غیره پشتیبانی می کند) |
| RJ45 | رابط شبکه 1 × RJ45 |
| گوشي | جک هدفون 1×3.5 میلی متری |
| قدرت | جک برق DC 1×4.0 میلی متر |
| پشتیبانی ویدیویی | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263، اچ264، RV (حداکثر پشتیبانی 1080P) |
| پشتیبانی صوتی | MP3، WMA، AAC و بیشتر |
| پشتیبانی تصویری | JPEG، JPG |
| ماوس/کيبورد بی سیم | حمایت |
| سخنران | اسپیکرهای 2×2W |
| دوربین | دوربین پیکسل 200 وات استاندارد (کیمرا پیکسل 500 وات اختیاری) |
| زبان OSD | چینی، انگلیسی، آلمانی، کره ای، روسی، فرانسوی، اسپانیایی، عربی و بیشتر |
| پشتیبانی از نرم افزار | برنامه های نصب رایگان (نقشه ها، بازی ها، ایمیل ها، برنامه های خود توسعه، و غیره) |