ویژگی های کلیدی تبلت
| سیستم | |
| پردازنده | RK3566 چهار هسته ای Cortex-A55 |
| رم | 8 گیگابایت |
| حافظه داخلی | 128 گیگابایت |
| سیستم عامل | اندروید 12 |
| نمایشگر | |
| اندازه پنل | 24 اینچ LCD |
| نوع پنل | IPS |
| رزولوشن | 1920*1080 |
| رنگ های نمایشگر | 16.7 میلیون رنگ |
| طیف رنگ | 72% NTSC |
| حالت نمایش | معمولاً سیاه |
| زاویه دید | 85/85/85/85 (چپ/راست/بالا/پایین) |
| نسبت کنتراست | 3000:1 |
| روشنایی | 250 کاندلا بر متر مربع |
| نسبت تصویر | 16:9 |
| لمس | |
| نوع مدل | صفحه نمایش لمسی خازنی |
| تعداد نقاط | 10 نقطه ای |
| رابط لمسی | USB |
| شبکه | |
| وای فای | 802.11b/g/n/a/ac/ax (وای فای 6) |
| اترنت | 100M/1000M |
| بلوتوث | بلوتوث 5.0 |
| رابط | |
| جک برق | ورودی برق DC |
| ورودی میکروفون | ورودی میکروفون خارجی |
| خروجی هدفون | خروجی هدفون 3.5 میلی متری |
| تایپ سی | تمام عملکرد (به جز عملکرد شارژ) |
| اسلات سیم کارت | ماژول اختیاری 4G/5G |
| USB | میزبان USB استاندارد، عملکرد لمسی USB اختیاری |
| USB | USB 3.0 |
| USB | USB 3.0 |
| HDMI ورودی | پشتیبانی از 1920*1080@60Hz |
| RJ45 | رابط اترنت |
| پخش رسانه | |
| فرمت ویدئو | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.265, H.264, H.263, VC-1, VP8, VP9, MVC, AV1 و غیره، حداکثر پشتیبانی تا 8K@60fps |
| فرمت صدا | MP3/WMA/AAC/WAV/OGG و غیره |
| عکس | jpeg/png/gif و غیره |
| سایر | |
| رنگ های محصول | سفید/مشکی |
| VESA | 100mm*100mm |
| دکمه | روشن/افزایش صدا/کاهش صدا |
| بلندگو | 4 اهم * 5 وات * 2 |
| میکروفون | میکروفون دوگانه استاندارد، پشتیبانی از کاهش نویز و حذف اکو |
| NFC | اختیاری، 13.56MHz، ISO14443A/ISO14443B/ISO 15693/Mifare classic/Sony felica |
| سنسور G | پشتیبانی از 90 درجه |
| دوربین | دوربین خارجی نوع USB 8.0MP |
| زبان | چند زبانه |
| گواهینامه ها | CE/FCC |
| ساختار | |
| زاویه شیب (شیب رو به جلو - عقب) | -20 درجه ~ 20 درجه |
| چرخش (در جهت عقربه های ساعت) | 90 درجه |
| چرخش (چپ و راست) | -15 درجه ~ 15 درجه |
| بالا بردن (بالا-پایین) | 180 میلی متر |
| بسته باتری | |
| نوع باتری | لیتیوم یون 18650 |
| ظرفیت بسته باتری | 14.4V/7800mAh |
| عمر کامل باتری | 3-4 ساعت |
| محیط کار | |
| دمای ذخیره سازی | -20 درجه سانتی گراد --- 60 درجه سانتی گراد |
| دمای کار | 0 درجه سانتی گراد --- 45 درجه سانتی گراد 10~90% RH |
| لوازم جانبی | |
| آداپتور | 18V/5A |
| کابل AC | طول 1.5 متر |
| صفحه نمایش | PA3x10*4، PWM3x16*4، PWM4x6*4 |
| دفترچه راهنمای کاربر | *1 |
| پوشش | *1 |
| پیچ گوشتی | *1 |
| کنترل از راه دور بلوتوث | *1 |
صفحه نمایش 24 اینچی
استفاده از طراحی صفحه نمایش بزرگ 24 اینچی می تواند محتوای اطلاعاتی بیشتری را نمایش دهد. مناسب برای اتاق های کنفرانس خانوادگی و اداری. مناسب برای چند وظیفه ای، کاربران می توانند به راحتی چندین وظیفه را باز کنند، آنها را به طور همزمان مدیریت کنند و کارایی کار را بهبود بخشند. صفحه نمایش 24 اینچی می تواند اثر بصری خوبی را ارائه دهد و خستگی چشم را کاهش دهد. صفحه نمایش 24 اینچی برای انواع سناریوهای کاربردی مناسب است که هم برای دفتر و هم برای سرگرمی برای رفع نیازهای کاربران قابل استفاده است.
![]()
چند زاویه ای
صفحه نمایش را می توان در زوایای مختلف چرخاند تا زوایای دید مختلف کاربران را برآورده کند. تنظیم زاویه انعطاف پذیر به شما امکان می دهد از هر کجا با راحتی تماشا کنید.
![]()
![]()
استفاده از رزولوشن 1920x1080 برای ارائه تصاویر و ویدئوهای با کیفیت بالا. با صفحه نمایش 24 اینچی، می تواند تصاویر ظریف و رنگ های واقعی را ارائه دهد و تجربه تماشای فراگیرتری را فراهم کند. بسیار مناسب برای کاربران برای تماشای فیلم، بازی یا مرور وب، تجربه بصری بهتر است.
![]()
حافظه سفارشی
دستگاه از حافظه سفارشی پشتیبانی می کند که می تواند حداکثر حافظه بزرگ 8+128 گیگابایتی را پشتیبانی کند، که عملکرد تجهیزات را به طور قابل توجهی بهبود می بخشد و می تواند فایل های داده بیشتری را ذخیره کند. می تواند ترکیب حافظه های مختلف را بر اساس نیازهای مختلف کاربران سفارشی کند.
![]()
پردازنده RK3566
پردازنده RK3566 با معماری چهار هسته ای Cortex-A55 در مقایسه با RK3288 دارای بهره وری انرژی و عملکرد بالاتری است و می تواند برنامه های پیچیده تری را مدیریت کند. RK3566 به طور موثری عمر باتری تجهیزات را افزایش می دهد و تجهیزات می توانند برای مدت طولانی کار کنند.
![]()
باتری داخلی
دستگاه دارای باتری است که می تواند تا 4-6 ساعت بدون منبع تغذیه استفاده شود، که سناریوی استفاده از تجهیزات را به طور قابل توجهی بهبود می بخشد. کاربران می توانند تجهیزات را در فضای باز برای بهبود تجربه کاربری به کار گیرند.
![]()
سیستم اندروید 12
سیستم عامل اندروید 12 را اتخاذ می کند، سیستم روان تر است، پاسخ عملیاتی سریع تر است و تجربه کاربر بهبود یافته است. جلوه های بصری بصری تر و زنده تری را برای کاربران به ارمغان می آورد. اندروید 12 حفاظت از حریم خصوصی و امنیت را افزایش می دهد، عملکرد بالاتری دارد و عملیات سیستم روان تری دارد. پشتیبانی از اتصال با چندین دستگاه برای بهبود تجربه کاربر.
![]()
بسته بندی از سفارشی سازی پشتیبانی می کند، کاربران می توانند برچسب های لوگو را روی جعبه سفارشی کنند. بسته بندی سفارشی را می توان بر اساس نیازهای مختلف کاربر سفارشی کرد.
![]()