24 اینچ RJ45 POE همه در یک تبلت اندروید 350cd / M2 در داخل
| تایپ کنید: | IPS |
|---|---|
| برنامه: | سرپوشیده |
| زاویه دید: | 89 /89/89/89 (L /R /U /D) |
| روشنایی: | 350cd/m2 |
| زمان پاسخ: | 5 دقیقه |
| تایپ کنید: | IPS |
|---|---|
| برنامه: | سرپوشیده |
| زاویه دید: | 89 /89/89/89 (L /R /U /D) |
| روشنایی: | 350cd/m2 |
| زمان پاسخ: | 5 دقیقه |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
| ساخت دهنده: | Rockchip RK3399 |
| نوع پردازنده: | 6 هسته |
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش: | 12" |
| تولید پردازنده: | راک چیپ |
| نوع پردازنده: | هشت هسته ای |
| فرکانس اصلی پردازنده: | 2.0 گیگاهرتز |
| ضمانت: | 3 ساله |
|---|---|
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین ، آموزش و بازرسی در محل ، قطعات یدکی رایگان ، بازگشت و جایگزینی ، تع |
| دوربین: | دوربین جلو |
| نوع پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.8g |
| فرکانس اصلی پردازنده: | 1.8 گیگاهرتز |
| گارانتی (سال): | 3 ساله |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| نشان: | ضد اب |
| رابط محرک: | USB Type C RJ45 |
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | سهام |
| اندازه صفحه نمایش: | 15" |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | سهام |
| اندازه صفحه نمایش: | 15" |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |
| نوع: | IPS |
|---|---|
| درخواست: | در داخل |
| زاویه دید: | 89/89/89/89 (L/R/U/D) |
| زمان پاسخ: | 5 میلیثانیه |
| ولتاژ ورودی: | 12 ولت / 3 آمپر |
| گارانتی ((سال): | 3 سال |
|---|---|
| رابط درایو: | USB HDMI RJ45 |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو |
| تولید پردازنده: | راک چیپ |
| گارانتی (سال): | 3 ساله |
|---|---|
| رابط محرک: | USB HDMI RJ45 Type-C |
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو |
| ساخت دهنده: | صخره |
| گارانتی (سال): | 3 ساله |
|---|---|
| رابط محرک: | USB HDMI RJ45 |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو |
| تولید پردازنده: | صخره |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45 Type-c |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Manufacture: | Rockchip |
| CPU: | RK3568 |
|---|---|
| سیستم عامل: | Android 11 |
| وضوح نمایش: | 1920*1080 |
| حافظه داخلی: | 32 گیگابایت |
| RAM: | 4 گیگابایت |
| نوع: | IPS |
|---|---|
| درخواست: | در داخل |
| زاویه دید: | 89/89/89/89 (L/R/U/D) |
| روشنایی: | 350CD/M2 |
| زمان پاسخ: | 5 میلیثانیه |
| نوع: | IPS |
|---|---|
| درخواست: | در داخل |
| زاویه دید: | 89/89/89/89 (L/R/U/D) |
| روشنایی: | 250cd/m2 |
| زمان پاسخ: | 5 میلیثانیه |