POE Powered 10Inch RK3368 1.5GHz همه در یک صفحه نمایش لمسی
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 10" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 10" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| شماره مدل: | A2 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| CPU: | in-tel n2840/rockchip |
| قطعنامه: | 1366*768 |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 13.3 " |
| ساخت دهنده: | مشروبات الکلی |
| نوع پردازنده: | RK3368 ، CORTAX CORTAX A53،1.5G |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | Business |
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 13.3 " |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته هشتم |
| دوربین: | دوربین جلو |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | انبار |
| اندازه صفحه نمایش: | 18.5 اینچ |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | قشر هسته چهار هسته ای A17،1.8G ، RK3288 |