4G LTE گزینه RK3399 صفحه نمایش لمسی POE نصب شده روی دیوار صفحه نمایش فل اچ دی 17.3 اینچی اندروید تبلت
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| گارانتی ((سال): | 3 سال |
|---|---|
| رابط درایو: | USB HDMI RJ45 |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو |
| تولید پردازنده: | راک چیپ |
| گارانتی (سال): | 3 ساله |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| ویژگی: | ضد آب |
| رابط محرک: | USB Type C RJ45 |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| گارانتی (سال): | 3 ساله |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| نشان: | ضد اب |
| رابط محرک: | USB TYPE C |
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| کلمه کلیدی: | تبلت 10 اینچی پو اندرویدی |
|---|---|
| نوع پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.8g |
| ظرفیت حافظه: | 2 گیگابایت |
| دوربین: | دوربین جلو |
| وضوح صفحه نمایش: | 1280*800 |
| گارانتی ((سال): | 3 سال |
|---|---|
| رابط درایو: | USB HDMI RJ45 |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو |
| تولید پردازنده: | راک چیپ |
| گارانتی ((سال): | 3 سال |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| ویژگی: | ضد آب |
| رابط درایو: | USB Type C RJ45 |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair |
| Camera: | Front Camera |
| CPU: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.6g |
|---|---|
| قوچ: | 2 گیگابایت |
| رام: | 16 گیگابایت |
| سیستم عملیاتی: | Android 8.1 |
| صفحه لمسی: | لمس خازنی 10 امتیازی |
| گارانتی (سال): | 2 ساله |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| نشان: | ضد اب |
| رابط شارژ: | میکرو USB |
| رابط محرک: | USB 3.0 |
| نوع: | IPS |
|---|---|
| کاربرد: | سرپوشیده |
| زاویه مشاهده: | 89 /89/89/89 (L /R /U /D) |
| پیکسل: | 0.227 میلی متر (W) |
| نسبت کنتراست: | 1000: 1 |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 15.6" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| گارانتی (سال): | 2 ساله |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| رابط شارژ: | اختصاصی |
| رابط محرک: | USB 2.0 |
| سرویس پس از فروش: | آموزش و بازرسی در محل ، قطعات یدکی رایگان ، تعمیر |
| گارانتی (سال): | 2 ساله |
|---|---|
| نشان: | ضد اب |
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو |
| وضعیت محصولات: | جدید |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |