|
جزئیات محصول:
|
|
| محل منبع: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| نام تجاری: | OEM |
| گواهی: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| شماره مدل: | WL1052T-RK3288 |
|
پرداخت:
|
|
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | یک قطعه |
| قیمت: | Price negotiable |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه هدیه (با بسته بندی) 320*241*129mmnet 1.45 کیلوگرم صفحه لمسی Android NFC |
| زمان تحویل: | 2-8 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C ، D/P ، T/T ، Western Union |
| قابلیت ارائه: | 50000 عدد/ماه |
تبلت اندرویدی 10 اینچی بدون فریم با صفحه نمایش IPS، پورت RJ45، اتصال WIFI و بلوتوث. برای برنامه های تجاری و تجاری طراحی شده است.
| سیستم | مشخصات |
|---|---|
| پردازنده | RK3288 قشر چهار هسته ای A17 |
| رم | 2GB |
| حافظه داخلی | 16GB |
| سیستم عامل | اندرويد 81 |
| صفحه لمسی | 10-نقطه لمس ظرفیت |
| نمايش | مشخصات |
| پانل LCD | IPS |
| قطعنامه | 1280*800 |
| حالت نمایش | معمولا سیاه |
| زاویه دید | 85/85/85/85 |
| نسبت کنتراست | 800 |
| روشنایی | 250cd/m2 |
| نسبت ابعاد | 16:10 |
| شبکه | مشخصات |
| وای فای | 802.11b/g/n |
| اترنت | 10M/100M/1000M |
| بلوتوث | بلوتوث 40 |
| رابط | مشخصات |
| اسلات کارت | TF، پشتیبانی تا 32GB |
| USB | USB برای سریال (فرمت RS232) |
| USB | ميزبان USB 20 |
| نوع C | فقط USB OTG |
| جک برق | ورودی قدرت DC |
| گوشي | 3خروجی هدفون 5 میلی متری |
| RJ45 | فقط تابع اترنت |
| پخش رسانه | مشخصات |
| فرمت ویدیو | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.265، اچ264، VC-1، VP8 و غیره، پشتیبانی تا 4K |
| فرمت صوتی | MP3/WMA/AAC و غیره |
| عکس | JPEG |
| ویژگی های دیگر | مشخصات |
| صفحه لمسی | نمایشگر استاندارد دوگانه با دو تاچ، نمایشگر دوگانه اختیاری با یک تاچ |
| میکروفون | یک میکروفون |
| سخنران | 2*2W |
| دوربین | استاندارد دوربین تک 5.0MP، گزینه دوربین دوگانه |
| باتری | به صورت اختیاری 4500mAh |
| زبان | چند زبانی |
| دمای کار | 0 تا 40 درجه سانتیگراد |
| لوازم | مشخصات |
| آداپتور | آداپتور، 12V/3A |
| راهنمای کاربری | آره |
کسب و کارهای مدرن نیاز به دستگاه هایی دارند که عملکرد، قابلیت اطمینان و انعطاف پذیری را ترکیب می کنند.تبلت اندرویدی 10 اینچی بدون قاببا طراحی کامپکت بدون قاب، گزینه های پردازنده دوگانه (1.33GHz و 1.86GHz) و اتصال پیشرفته از طریق Wi-Fi و بلوتوث ارائه می دهد.
برایعملیات تجاری مداوم، این تبلت از طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی B2B از جمله کیوسک های تعاملی، سیستم های نقطه فروش، علائم دیجیتال و پانل های کنترل سازمانی پشتیبانی می کند.
با گزینه های پردازنده دوگانه، تبلت عملکرد قابل اعتماد برای چند وظیفه و برنامه های کاربردی سازمانی را فراهم می کند.یا راه حل های Android سفارشی، این دستگاه کار بدون مشکل و زمان پاسخ سریع را تضمین می کند.
درسیستم عامل اندرویدانعطاف پذیری را برای یکپارچه سازان سیستم فراهم می کند، اجازه می دهد تا UI سفارشی، ادغام نرم افزار شخص ثالث و مدیریت از راه دور.
طراحی بدون قاب، از لبه به لبه جذابیت زیبایی را افزایش می دهد و امکان ادغام بدون درهم در کیوسک ها، دیوارها یا تنظیمات رومیزی را فراهم می کند.ظاهر مدرن به طور کامل با فروشگاه های خرده فروشی مطابقت دارد، محیط های مهمان نوازی و دفاتر شرکت.
ساخت و ساز با دوام و مواد درجه تجاری ثبات طولانی مدت را حتی در صورت استفاده مداوم روزانه تضمین می کند.
این تبلت مجهز به Wi-Fi و بلوتوث است و به راحتی با طیف گسترده ای از دستگاه های محیطی از جمله چاپگرها، اسکنرهای بارکد و دستگاه های پرداخت متصل می شود.تعامل با مشتریان، و جریان های کاری عملیاتی کارآمد
درصفحه نمایش 10 اینچی با وضوح بالاارائه می دهد تصاویر تیز و رنگ های پر جنب و جوش، آن را ایده آل برای نمایش های تعاملی، محتوای تبلیغاتی، و یا داشبورد های عملیاتی. رابط چند لمسی ظرفیت تضمین دقیق، صاف،و تعامل پاسخگو.
Hopestar از سفارشی سازی کامل OEM و ODM ، از جمله بهینه سازی نرم افزار ، نام تجاری UI ، ادغام محیطی و تنظیمات خانه پشتیبانی می کند.شرکا می توانند هر جنبه ای از تبلت را متناسب با مشخصات پروژه طراحی کنند.، جریان های کاری عملیاتی و هویت نام تجاری.
Hopestar سخت افزار اندرویدی درجه تجاری را با تمرکز بر قابلیت اطمینان، عملکرد و پشتیبانی از پروژه های B2B ارائه می دهد.هر قرصي از آزمايشات سختگيرانه اي براي تضمین ثبات در محیط هاي سخت گذري مي کند.
ماموریت ما این است که نه تنها سخت افزار، بلکه یک سیستم حل کامل و آماده برای ادغام را ارائه دهیم که توزیع کنندگان، یکپارچه سازان سیستم و مشتریان شرکت را قادر می سازد تا هوشمند، کارآمد،و راه حل های مقیاس پذیر اندروید با اطمینان.
درتبلت اندرویدی 10 اینچی بدون قابراه حل ایده آل برای شرکت هایی است که به دنبال دستگاه های زیبا، قابل اعتماد و متصل برای POS، نشانه های دیجیتال یا نمایشگرهای تعاملی هستند.پشتیبانی از ادغام سیستم، و فرصت های مشارکت جهانی.