|
جزئیات محصول:
|
|
| محل منبع: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| نام تجاری: | OEM |
| گواهی: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| شماره مدل: | SR121T-3288 |
|
پرداخت:
|
|
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | یک قطعه |
| قیمت: | $109.00 - $156.00 / Unit |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی استاندارد Android صفحه لمسی 12 اینچی همه در یک کامپیوتر |
| قابلیت ارائه: | 50000 عدد/ماه |
تبلت 12 اینچی اندروید با صفحه نمایش چند لمسی ظرفیت، برای نمایش تبلیغات و برنامه های کاربردی صنعتی طراحی شده است. دارای وای فای، اتصال RJ45 و دوربین جلویی است.
| مشخصات صفحه نمایش | |
|---|---|
| صفحه نمایش | 12صفحه نمایش LED 1 اینچ |
| قطعنامه | 1280×800 |
| روشنایی | 350cd/m2 |
| کنتراست | 1000:1 |
| نسبت صفحه نمایش/مساحت صفحه نمایش | 16:10 / 260×161mm |
| پیکربندی | |
| پردازنده | پردازنده چهار هسته ای Rockchip RK3288، با سرعت 2.0GHz |
| رم | 2GB |
| ROM | 8GB |
| سیستم | اندرويد 51 |
| اتصال شبکه | |
| وای فای | 802.11b/g/n |
| اترنت | رابط شبکه RJ45 |
| بلوتوث | بلوتوث 40 |
| 3G/4G | پشتیبانی از 3G/4G USB dongle خارجی |
| پورت ها و رابط ها | |
| کارت اس دی | 1 × اس دی کارت اسلات (حداکثر پشتیبانی 32GB) |
| مینی USB | 1×USB OTG (برای عیب یابی و برنامه نویسی سیستم) |
| USB 20 | رابط 3×USB 2.0 (از دیسک U، ماوس، صفحه کلید، چاپگر و غیره پشتیبانی می کند) |
| RJ45 | رابط شبکه 1 × RJ45 |
| گوشي | جک هدفون 1×3.5 میلی متری |
| قدرت | جک برق DC 1×4.0 میلی متر |
| پشتیبانی چند رسانه ای | |
| ویدیو | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263، اچ264، RV (حداکثر پشتیبانی 1080P) |
| صدا | MP3، WMA، AAC و بیشتر |
| عکس | JPEG، JPG |
| ویژگی های اضافی | |
| ماوس/کيبورد بی سیم | پشتیبانی شده |
| سخنران | اسپیکرهای 2×2W |
| دوربین | دوربین پیکسل 200 وات استاندارد (کیمرا پیکسل 500 وات اختیاری) |
| زبان OSD | چینی، انگلیسی، آلمانی، کره ای، روسی، فرانسوی، اسپانیایی، عربی و غیره |
| پشتیبانی از نرم افزار | برنامه های نصب رایگان (نقشه ها، بازی ها، ایمیل ها، برنامه های خود توسعه ای و غیره) |
Shenzhen Hopestar Sci-tech Co., Ltd یک شرکت پیشرو در LCD و مانیتور LED در شنژن، چین است. به عنوان یک شرکت با تکنولوژی بالا، ما دارای R & D خود، کارخانه،بخش بازاریابی و خدمات پس از فروشما متخصص در مانیتور LCD، مانیتور صفحه لمسی، مانیتور CCTV، مانیتور فریم باز، و همه در یک کامپیوتر از سال 2002 هستیم.
| اندازه گیری محصول (ملی متر) | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| اندازه بدن | جعبه هدیه (با بسته بندی) | |||||
| طول | عرض | ضخامت | طول | عرض | ارتفاع | |
| ابعاد | 309 میلی متر | ۲۱۴ میلی متر | ۲۶ میلی متر | ۳۶۲ میلی متر | ۳۱۰ میلی متر | ۶۵ میلی متر |
| کارتن (10 عدد/CTN) | وزن | |||||
| طول | عرض | ارتفاع | وزن خالص | وزن ناخالص | ||
| ابعاد/وزن | ۳۷۷ میلی متر | ۳۴۵ میلی متر | ۶۴۰ میلی متر | 10 کیلوگرم | 11 کیلوگرم | |