13.3 اینچ همه در یک تبلت کامپیوتر اندروید 8.1 FHD 1920X1080 صفحه نمایش IPS
| صفحه نمایش: | 13.3 اینچ IPS |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو |
| وضعیت محصولات: | جدید |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |
| صفحه نمایش: | 13.3 اینچ IPS |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو |
| وضعیت محصولات: | جدید |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |
| ضمانت: | 3 ساله |
|---|---|
| رابط شارژ: | USB نوع A |
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین ، آموزش و بازرسی در محل ، قطعات یدکی رایگان ، بازگشت و جایگزینی ، تع |
| دوربین: | دوربین جلو |
| نوع پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.8g |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 13.3 " |
| ساخت دهنده: | مشروبات الکلی |
| نوع پردازنده: | RK3368 ، CORTAX CORTAX A53،1.5G |
| نوع: | TFT |
|---|---|
| کاربرد: | سرپوشیده ، فضای باز ، اتوبوس ، تاکسی ، فروشگاه مغازه |
| اندازه تابلو: | 18.5 اینچ |
| وضوح حداکثر: | 1366*768 |
| زاویه مشاهده: | V: 89 H: 89 |
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو |
| وضعیت محصولات: | جدید |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |
| پانل: | صفحه IPS ، ضد آب |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو 5.0MP |
| وضوح صفحه نمایش: | 1280*800 |
| سیستم عامل: | اندروید 8.1 |
| نوع: | رایانه لوحی ، لوح صنعتی |
| تضمین: | 3 سال |
|---|---|
| رابط شارژ: | USB نوع A |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، عودت و تعویض، تعمیر |
| دوربین: | دوربین جلو |
| نوع پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.8g |
| گارانتی ((سال): | 3 سال |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| ویژگی: | ضد آب |
| رابط شارژ: | میکرو USB |
| رابط درایو: | میکرو USB |
| اندازه: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | j6412، RK3288، rk3568، Intel Celeron J1900، Intel Celeron J6412، Intel i5، INTEL I3، Intel I7، Intel |
| قطعنامه: | 1920*1080 ، اختیاری |
| سیستم عامل: | ویندوز، اندروید |
| رابط: | RJ45 ، USB3.0 ، USB2.0 ، RS232 ، VGA ، VGA/USB+RJ45+RS232+COM |
| شماره مدل: | HP-P1561 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| CPU: | i5 3210m |
| قطعنامه: | 1920*1080 |
| ذخیره سازی: | 4 گیگابایت+64 گیگابایت |
|---|---|
| رابط شارژ: | USB نوع A |
| DisplaySize: | 15.6 اینچ |
| CPU: | چهار هسته ای Cor-tex A17,1.8G,RK3568 |
| اسلات سیم کارت: | کارت 4G Flow |
| دوربین: | دوربین جلو |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 10.1 " |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |