|
جزئیات محصول:
|
|
| محل منبع: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| نام تجاری: | OEM |
| گواهی: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| شماره مدل: | HOP7008 |
|
پرداخت:
|
|
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | یک قطعه |
| قیمت: | $63.00 |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه رنگی + کارتن برای لوازم android شکل L 7 اینچ |
| قابلیت ارائه: | 50000 عدد/ماه |
| سیستم | مشخصات |
|---|---|
| CPU | چهار هسته ای Cortex A7، 1.3 گیگاهرتز |
| RAM | 1 گیگابایت |
| حافظه داخلی | 8 گیگابایت |
| سیستم عامل | اندروید 6.0 |
| صفحه لمسی | لمس خازنی 5 نقطه ای |
| نمایشگر | مشخصات |
| پنل | پنل LCD IPS 7 اینچی |
| رزولوشن | 1024×600 |
| نسبت کنتراست | 500 |
| روشنایی | 300cd/m² |
| نسبت تصویر | 16:9 |
| شبکه | مشخصات |
| وای فای | 802.11b/g/n |
| اترنت | اختیاری، جعبه RJ45 (اکسترنال) |
| بلوتوث | بلوتوث 4.0 |
| رابط | مشخصات |
| اسلات کارت | TF، پشتیبانی تا 32 گیگابایت |
| میکرو USB | Micro USB OTG |
| USB | USB Host |
| HD | خروجی HD |
| جک برق | ورودی برق DC |
| هدفون | هدفون 3.5 میلی متری |
| پورت سریال | 4P-2.0mm، پورت سریال |
| RJ45 | 4P-2.0mm متصل به جعبه RJ45 |
| پخش رسانه | مشخصات |
| فرمت ویدئو | MPEG-1، MPEG-2، MPEG-4، H.263، H.264، VC1، RV و غیره، پشتیبانی تا 1080p |
| فرمت صدا | MP3/WMA/AAC و غیره |
| عکس | JPEG |
| سایر | مشخصات |
| باتری | 2200mAh/3.7V |
| میکروفون | بله |
| بلندگو | 2×1W |
| دوربین | 2.0MP، دوربین جلو |
| زبان | چند زبانه |
| دمای کار | 0–40 درجه سانتیگراد |
| رنگ | سفید/مشکی |
| لوازم جانبی | آداپتور (5V/2A)، دفترچه راهنمای کاربر |