۳۵۰cd/M2 گیمینگ صفحه نمایش لمسی / لپ تاپ کامپیوتر مانیتور 11mm WiFi قابل حمل
| نوع: | لمس خازنی 10 نقطه |
|---|---|
| روشنایی: | 350CD/M2 |
| ضخامت: | 11 میلی متر |
| تضمین: | سه سال |
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| نوع: | لمس خازنی 10 نقطه |
|---|---|
| روشنایی: | 350CD/M2 |
| ضخامت: | 11 میلی متر |
| تضمین: | سه سال |
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 13.3 اینچ |
|---|---|
| قطعنامه: | 1920 X 1080 |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، typec*2 |
| تایپ کنید: | لمس خازنی 10 نقطه |
| روشنایی: | 350cd/m2 |
| نوع: | 1920*1080p ، IPS |
|---|---|
| کاربرد: | سرپوشیده |
| زاویه مشاهده: | 89 /89/89/89 (L /R /U /D) |
| پیکسل: | 0.227 میلی متر (W) |
| نسبت کنتراست: | 1000: 1 |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | Business |
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair |
| دوربین: | دوربین جلو |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 10.1 " |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |
| اندازه صفحه نمایش: | 21.5 |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1280*1024 |
| نوع رابط: | VGA، HDMI، USB |
| نوع: | لمس Capactitive ، 4-WIRES ، 5-WIRES TACK اختیاری |
| اندازه صفحه نمایش: | 21.5 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | مشکی |
| نوع رابط: | VGA و HDMI ، RS232- اختیاری |
| نوع: | لمس IR ، لمس خازنی |
| گارانتی ((سال): | 3 سال |
|---|---|
| رابط درایو: | USB HDMI RJ45 |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو |
| تولید پردازنده: | راک چیپ |
| اندازه صفحه نمایش: | 17 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1280*1024 |
| نسبت نمایش: | 4:3 |
| نوع رابط: | VGA، HDMI، USB |
| اندازه: | اختیاری 15.6 "/18.5/21.5 |
|---|---|
| رم: | 8 گیگابایت DDR3 |
| حافظه: | SSD 128 گیگابایت |
| CPU: | I5 |
| قطعنامه: | 1366*768 |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| نوع: | IPS |
|---|---|
| کاربرد: | سرپوشیده |
| زاویه مشاهده: | 89 /89/89/89 (L /R /U /D) |
| پیکسل: | 0.227 میلی متر (W) |
| نسبت کنتراست: | 1000: 1 |
| اندازه صفحه نمایش: | 15 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1024x768 |
| نوع رابط: | VGA، HDMI، USB |
| نوع: | لمس مقاومت ، 4 سیم ، 5 سیم اختیاری است |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1920*1080 |
| نوع رابط: | VGA، HDMI، USB |
| نوع: | لمس Capactitive ، 4-WIRES ، 5-WIRES TACK اختیاری |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1920 x 1080 |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، typec*2 |
| نوع: | لمس خازنی 10 نقطه |