صفحه لمسی 10 اینچی RK3399 A7 LCD تبلت اندرویدی دو هسته ای
| تضمین: | 3 سال |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو |
| نوع پردازنده: | RK3399 ، دو هسته ای A72+چهار هسته ای A53 |
| ظرفیت حافظه: | 2 گیگابایت ، 16 گیگابایت |
| وضوح صفحه نمایش: | 1280*800 |
| تضمین: | 3 سال |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو |
| نوع پردازنده: | RK3399 ، دو هسته ای A72+چهار هسته ای A53 |
| ظرفیت حافظه: | 2 گیگابایت ، 16 گیگابایت |
| وضوح صفحه نمایش: | 1280*800 |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| عملکرد: | SDK |
| نوع صفحه نمایش: | هدایت شده |
| سیستم عامل: | پنجره ها |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| عملکرد: | SDK |
| نوع صفحه نمایش: | هدایت شده |
| سیستم عامل: | پنجره ها |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| عملکرد: | SDK |
| نوع صفحه نمایش: | هدایت شده |
| سیستم عامل: | پنجره ها |
| شماره مدل: | A2 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| CPU: | in-tel n2840/rockchip |
| قطعنامه: | 1366*768 |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| قطعنامه: | 1366x768 |
| سیستم عامل: | Win-Dows 7/ Android |
| رم: | 2 گیگابایت |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
| ساخت دهنده: | Rockchip RK3399 |
| نوع پردازنده: | 6 هسته |
| شماره مدل: | i1s |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| ویژگی خاص: | پشتیبانی از سفارشی سازی |
| شماره مدل: | B1 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| CPU: | i3 |
| قطعنامه: | 1366*768 |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| شماره مدل: | 623 روپیه |
| وضعیت محصولات: | جدید |
| فرکانس اصلی پردازنده: | 2.0 گیگاهرتز |
| دوربین: | دوربین جلو |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش: | 12" |
| تولید پردازنده: | راک چیپ |
| نوع پردازنده: | چهار هسته ای |
| فرکانس اصلی پردازنده: | 1.6 گیگاهرتز |
| شماره مدل: | F1 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | cnhopestar |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| سیستم عامل: | اندروید |
| شماره مدل: | B1 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| ویژگی خاص: | پشتیبانی از سفارشی سازی |
| name: | L shape desktop android tablet pc |
|---|---|
| os: | android 11 |
| RAM/ROM: | 2GB+16GB/4GB+32GB |
| screen: | Capacitive touch screen |
| application: | bank hotel Restaurant ordering |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 13.3 " |
| ساخت دهنده: | مشروبات الکلی |
| نوع پردازنده: | RK3368 ، CORTAX CORTAX A53،1.5G |