|
جزئیات محصول:
|
|
| محل منبع: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| نام تجاری: | OEM |
| گواهی: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| شماره مدل: | H2152T |
|
پرداخت:
|
|
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | یک قطعه |
| قیمت: | Price can be negotiable |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی استاندارد OEM Logo Camera Market NFC 10 اینچ تبلیغات نمایشگر اندرویدی |
| زمان تحویل: | 2-8 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C ، D/P ، T/T ، Western Union |
| قابلیت ارائه: | 50000 عدد/ماه |
| پردازنده | Rockchip RK3288 چهار هسته / RK3399 دو هسته Cortex-A72 + چهار هسته Cortex-A53 CPU |
|---|---|
| رم | 2GB |
| ROM | 16GB |
| سیستم | اندرويد 7.1 / 8.1 / 90 |
| WIFI | 802.11b/g/n |
|---|---|
| اترنت | پشتیبانی از اتصال به رابط شبکه RJ45 |
| بلوتوث | بلوتوث 40 |
| 4G | گزینه ای با اسلات سیم کارت |
| SD | 1 × اس دی کارت اسلات (حداکثر پشتیبانی 32GB) |
|---|---|
| مینی USB | 1×USB OTG (از طریق آن برای اشکال زدایی دستگاه، برس برنامه سیستم) |
| USB 20 | رابط 2 × USB 2.0 (حمایت از دیسک U، ماوس، صفحه کلید، چاپگر و غیره) |
| RJ45 | رابط شبکه 1 × RJ45 (انتخاب POE) |
| گوشي | جک هدفون 1×3.5 میلی متری |
| HDMI | خروجی HDMI |
| ویدیو | پشتیبانی از MPEG-1، MPEG-2، MPEG-4، H.263، اچ264، RV، و غیره (حداکثر پشتیبانی 1080P) |
|---|---|
| صدا | پشتیبانی از MP3، WMA، AAC و غیره |
| عکس | JPEG، JPG |
| صفحه کلید ماوس بی سیم | حمایت |
|---|---|
| سخنران | اسپیکرهای 2×5W |
| دوربین | دوربین پیکسل 200 وات استاندارد (کیمرا پیکسل 500 وات اختیاری) |
| زبان OSD | عملیات OSD چینی، انگلیسی، آلمانی، کره ای، روسی، فرانسوی، اسپانیایی، عربی و غیره |
| پشتیبانی از نرم افزار | برنامه های نصب رایگان (نقشه ها، بازی ها، ایمیل ها، برنامه های خود توسعه، و غیره) |