مانیتور صفحه لمسی بی سیم قابل حمل FHD با باتری TypeC HDMI
| اندازه صفحه نمایش: | پانل IPS 13.3 اینچ FHD |
|---|---|
| قطعنامه: | 1920 x 1080 |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، typec*2 |
| نوع: | لمس خازنی 10 نقطه |
| روشنایی: | 350CD/M2 |
| اندازه صفحه نمایش: | پانل IPS 13.3 اینچ FHD |
|---|---|
| قطعنامه: | 1920 x 1080 |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، typec*2 |
| نوع: | لمس خازنی 10 نقطه |
| روشنایی: | 350CD/M2 |
| اندازه صفحه نمایش: | 13.3 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1920 x 1080 |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، typec*2 |
| نوع: | لمس خازنی 10 نقطه |
| نوع: | لمس خازنی 10 نقطه |
|---|---|
| روشنایی: | 350CD/M2 |
| تضمین: | سه سال |
| زمان پاسخ: | 5 میلیثانیه |
| درخواست: | دسک تاپ ، سرپوشیده ، نصب دیوار |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ ، 13.3 اینچ اختیاری |
|---|---|
| قطعنامه: | 4K/1920x1080 اختیاری |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، typec*2 |
| تایپ کنید: | لمس خازنی 10 نقطه |
| گارانتی: | 3 سال |
| CPU: | دو هسته ای A72+چهار هسته ای A53،2.0G ، RK3399 |
|---|---|
| RAM: | 2 گیگابایت |
| حافظه داخلی: | 16 گیگابایت |
| سیستم عامل: | اندروید 7.1/9.0 |
| صفحه نمایش لمسی: | لمس خازنی 10 امتیازی |
| اندازه صفحه نمایش: | 21.5 |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1920×1080 |
| نوع رابط: | VGA، HDMI، USB |
| نوع: | لمس Capactitive ، 4-WIRES ، 5-WIRES TACK اختیاری |
| اندازه صفحه نمایش: | 21.5 |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1920×1080 |
| نوع رابط: | VGA، HDMI، USB |
| نوع: | لمس Capactitive ، 4-WIRES ، 5-WIRES TACK اختیاری |
| اندازه صفحه نمایش: | 21.5 |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1920x1080 |
| نوع رابط: | VGA، HDMI، USB |
| تایپ کنید: | لمس Capactitive ، 4-WIRES ، 5-WIRES TACK اختیاری |
| اندازه: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3568 |
| سیستم: | ویندوز 7 |
| رم: | 8 گیگابایت |
| ROM: | 128 گیگابایت |
| اندازه: | 13.3/15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | i3 |
| سیستم: | ویندوز 7/10 |
| رم: | 4 گیگابایت |
| ROM: | 64 گیگابایت |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | i5-3210m |
| قطعنامه: | 1920×1080 |
| سیستم عامل: | ویندوز 10 |
| رم: | 8 گیگابایت |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | i3-3120m |
| قطعنامه: | 1366*768 |
| سیستم عامل: | ویندوز 7/10 ، اندروید |
| رم: | 2/4/6/8 گیگابایت |
| پردازنده: | صخره |
|---|---|
| خاطره: | 4 گیگابایت + 32 گیگابایت |
| رابط پشتیبانی: | USB*2 / RJ45 / SD |
| وزن: | 1.5 کیلوگرم |
| نور LED: | 4 طرف نوار نور |
| Color: | Black, White |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 7" |
| Processor Manufacture: | A33 quad core processor |
| Processor Type: | Intel Atom |
| اندازه صفحه نمایش: | 17 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1280*1024 |
| نوع رابط: | VGA، HDMI، USB |
| نوع: | لمس مقاومت ، 4 سیم ، 5 سیم اختیاری است |