IP68 تبلت مقاوم صنعتی
| گارانتی (سال): | 3 سال |
|---|---|
| رابط محرک: | USB HDMI RJ45 ، شکاف کارت SD ، Type-C |
| دوربین: | 5MP/2MP در جلو، 13MP/5MP/8MP در عقب |
| تولید پردازنده: | Rockchip 3399 2.0GHz |
| وضوح نمایشگر: | (اختیاری بالاتر) |
| گارانتی (سال): | 3 سال |
|---|---|
| رابط محرک: | USB HDMI RJ45 ، شکاف کارت SD ، Type-C |
| دوربین: | 5MP/2MP در جلو، 13MP/5MP/8MP در عقب |
| تولید پردازنده: | Rockchip 3399 2.0GHz |
| وضوح نمایشگر: | (اختیاری بالاتر) |
| اندازه: | 13.3/15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | اختیاری |
| رم: | 2/4/8 گیگابایت |
| ROM: | 16/32/64/128 گیگابایت |
| سیستم: | ویندوز 7/10 ، اندروید |
| گارانتی ((سال): | 3 سال |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| ویژگی: | ضد آب |
| رابط درایو: | USB TYPE C |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| اندازه: | 13.3 اینچ IPS |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو 2 مگاپیکسلی |
| پردازنده: | Rockchip RK3288 Quad Core |
| صفحه لمسی: | صفحه نمایش خازنی |
| قطعنامه: | 1920×1080 |
| اندازه: | 19 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| سیستم: | اندروید 11 |
| صفحه لمسی: | لمس خازنی |
| رم: | 2 گیگابایت |
| اندازه: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| سیستم: | Android 7.1/8.0/9.0/10 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 16GB |
| اندازه صفحه نمایش: | 15 اینچ |
|---|---|
| قطعنامه: | 1024×768 |
| روشنایی: | 400cd/m2 |
| گارانتی: | 3 سال |
| نسبت تصویر: | 5:4 |
| اندازه: | صفحه نمایش دوتایی 15.6 اینچ |
|---|---|
| سیستم عامل: | اندروید، ویندوز |
| CPU: | N2840 ، I3 نسل 3/N2840 |
| حافظه: | 4GB DDR4 |
| ظرفیت هارد دیسک: | 64 گیگابایت |
| شماره مدل: | Q6 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| ویژگی خاص: | پشتیبانی از سفارشی سازی |
| اندازه: | پانل LCD 15.6 " |
|---|---|
| نوع پردازنده: | RK3566 |
| سیستم عامل: | اندروید 11 |
| رابط: | USB / RJ45 / SD / هدفون |
| رم: | 2/4 گیگابایت |
| مادی: | غضب |
|---|---|
| CPU: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.6g |
| حافظه داخلی: | 16 گیگابایت |
| صفحه لمسی: | لمس خازنی 10 امتیازی |
| تابلو: | پانل LCD 13.3 " |
| اندازه: | 10.1 اینچ |
|---|---|
| نوع پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.8g |
| قوچ: | 2 گیگابایت |
| رام: | 16 گیگابایت |
| وضوح نمایش: | 1280*800 |
| اندازه: | 13.3 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| رم: | 2/4 گیگابایت |
| ROM: | 16/32 گیگابایت |
| سیستم: | اندروید 11 |
| اندازه: | 13.3 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| قطعنامه: | 1920×1080 |
| ROM: | 16GB |
| اندازه: | 10.1 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| سیستم: | اندروید 11 |
| رم: | 2/4 گیگابایت |
| ROM: | 16/32 گیگابایت |