|
جزئیات محصول:
|
|
| محل منبع: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| نام تجاری: | OEM |
| گواهی: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| شماره مدل: | WT8017T |
|
پرداخت:
|
|
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | یک قطعه |
| قیمت: | Price ca be negotiable |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه هدیه (با بسته بندی) 320*241*129mmnet 1.45 کیلوگرم صفحه لمسی Android NFC |
| زمان تحویل: | 2-8 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/P، T/T، وسترن یونیون |
| قابلیت ارائه: | 50000 عدد/ماه |
| سیستم | مشخصات |
|---|---|
| پردازنده | RK3288 قشر چهار هسته ای A17 |
| رم | 2GB |
| حافظه داخلی | 16GB |
| سیستم عملیاتی | اندرويد 81 |
| نمايش | مشخصات |
|---|---|
| پانل | صفحه LCD 8 اینچی |
| قطعنامه | 1280×800 |
| زاویه دید | 85/85/85/85 |
| روشنایی | 250cd/m2 |
| شبکه | مشخصات |
|---|---|
| وای فای | 802.11b/g/n |
| اترنت | RJ45، 10M/100M/1000M |
| بلوتوث | بلوتوث 40 |
| رابط | مشخصات |
|---|---|
| اسلات کارت | TF، پشتیبانی تا 32GB |
| USB | USB slave، USB host ×2، USB برای سریال (فرمت RS232) |
| HDMI | خروجی HDMI |
| جک برق | ورودی قدرت DC |
| گوشي | 3گوشي.5 ميلي متر با ميکروفون |
| RJ45 | فقط تابع اترنت |
| پخش رسانه | مشخصات |
|---|---|
| فرمت ویدیو | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.265، اچ264، VC-1، VP8 و غیره، پشتیبانی تا 4K |
| فرمت صوتی | MP3/WMA/AAC و غیره |
| عکس | JPEG |
| ویژگی های دیگر | مشخصات |
|---|---|
| باتری | اختیاری |
| میکروفون | یک میکروفون |
| سخنران | 2×2W |
| زبان | چند زبانی |
| رنگ | سفید/سیاه |
| لوازم | مشخصات |
|---|---|
| آداپتور | آداپتور 12 ولت 1.5 آمپر |
| راهنمای کاربری | آره |