ترمینال POS 15.6 اینچی Win 7/10 صندوق فروشگاهی 8 128 گیگابایتی با صفحه لمسی و چاپگر 58 میلی متری شامل عملکرد SDK
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| عملکرد: | SDK |
| نوع صفحه نمایش: | هدایت شده |
| سیستم عامل: | پنجره ها |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| عملکرد: | SDK |
| نوع صفحه نمایش: | هدایت شده |
| سیستم عامل: | پنجره ها |
| اندازه: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | j6412، RK3288، rk3568، Intel Celeron J1900، Intel Celeron J6412، Intel i5، INTEL I3، Intel I7، Intel |
| قطعنامه: | 1920*1080 ، اختیاری |
| سیستم عامل: | ویندوز، اندروید |
| رابط: | RJ45 ، USB3.0 ، USB2.0 ، RS232 ، VGA ، VGA/USB+RJ45+RS232+COM |
| وضعیت محصولات: | انبار |
|---|---|
| فرکانس اصلی پردازنده: | 1.3 گرم |
| نوع درایو نوری: | هیچ |
| صفحه گسترده: | بله |
| اندازه صفحه نمایش: | 10 " |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 10" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| نوع: | 1920*1080p ، IPS |
|---|---|
| کاربرد: | سرپوشیده |
| زاویه مشاهده: | 89 /89/89/89 (L /R /U /D) |
| پیکسل: | 0.227 میلی متر (W) |
| نسبت کنتراست: | 1000: 1 |
| گارانتی (سال): | 2 ساله |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| رابط شارژ: | دی سی |
| رابط محرک: | USB |
| دوربین: | دوربین جلو |
| ذخیره سازی: | 4 گیگابایت+64 گیگابایت |
|---|---|
| رابط شارژ: | USB نوع A |
| DisplaySize: | 15.6 اینچ |
| CPU: | چهار هسته ای Cor-tex A17,1.8G,RK3568 |
| اسلات سیم کارت: | کارت 4G Flow |
| CPU: | چهار هسته ای 1.3 گیگاهرتز |
|---|---|
| رنگ: | رنگ سفید |
| تماس با دستگیره: | بله |
| تابع: | nfc poe |
| استفاده کنید: | بیمارستان |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| عملکرد: | SDK |
| نوع صفحه نمایش: | هدایت شده |
| سیستم عامل: | پنجره ها |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| عملکرد: | SDK |
| نوع صفحه نمایش: | LED ، LCD ، دیگری |
| سیستم عامل: | لینوکس ، اندروید ، ویندوز ، دیگر |
| رم: | 2GB DDR3 ، 4GB DDR3 ، 8 گیگابایت DDR3 |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| عملکرد: | SDK |
| کلمه کلیدی: | صفحه نمایش لمسی خازنی 15.6 اینچی همه در یک دستگاه POS |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
| وضعیت محصولات: | انبار |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش: | 13.3 " |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته هشتم |
| فرکانس اصلی پردازنده: | 2.0 گیگاهرتز |
| دوربین: | دوربین جلو |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | انبار |
| اندازه صفحه نمایش: | 18.5 اینچ |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | قشر هسته چهار هسته ای A17،1.8G ، RK3288 |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | Business |
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 13.3 " |
| ساخت دهنده: | مشروبات الکلی |
| نوع پردازنده: | RK3368 ، CORTAX CORTAX A53،1.5G |