RK3288 همه در یک تبلت PC 10 اینچ دستگاه بازخورد تبلت اندروید
| گارانتی ((سال): | 3 سال |
|---|---|
| رابط درایو: | USB HDMI RJ45 (POE اختیاری) |
| دوربین: | دوربین جلو |
| تولید پردازنده: | راک چیپ |
| وضوح صفحه نمایش: | 1280x800 |
| گارانتی ((سال): | 3 سال |
|---|---|
| رابط درایو: | USB HDMI RJ45 (POE اختیاری) |
| دوربین: | دوربین جلو |
| تولید پردازنده: | راک چیپ |
| وضوح صفحه نمایش: | 1280x800 |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45 Type-c |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Manufacture: | Rockchip |
| دوربین: | دوربین جلو 2MP |
|---|---|
| ساخت دهنده: | Rockchip RK3288 |
| ظرفیت حافظه: | 2 گیگابایت/16 گیگابایت (4+32 گیگابایتی اختیاری) |
| نوع صفحه لمسی: | صفحه خازنی 10 امتیاز لمس می کند |
| وضوح نمایش: | 1280x800 |
| اندازه: | 13.3 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3288 |
| سیستم عامل: | Android 8.1/9.0/10/11 |
| رم: | 2 گیگابایت / 4 گیگابایت |
| ROM: | 16/32 گیگابایت |
| CPU: | RK3399 |
|---|---|
| سیستم عامل: | اندروید اختیاری |
| وضوح صفحه نمایش: | 800*1280 |
| حافظه داخلی: | 16GB |
| رم: | 2 گیگابایت |
| گارانتی ((سال): | 2 سال |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| ویژگی: | ضد آب |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو |
| اندازه: | 10.1 اینچ |
|---|---|
| نوع پردازنده: | RK3399 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| حافظه: | 16GB |
| قطعنامه: | 1280*800 |
| نام محصول: | 10تبلت سفارش رستوران شکل L |
|---|---|
| نوع صفحه نمایش لمسی: | صفحه نمایش خازنی |
| وضوح صفحه نمایش: | 800*1280 |
| سیستم عامل: | اندروید 8.1 |
| استفاده: | کسب و کار |
| گارانتی ((سال): | 3 سال |
|---|---|
| ویژگی: | ضد آب |
| رابط درایو: | USB Type C RJ45 |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| نوع پردازنده: | چهار هسته ای |
| اندازه: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| نوع پردازنده: | RK3288/RK3566/RK3399/RK3568 |
| سیستم عامل: | Android 8.1/9.0/10/11 |
| رم: | 2/4 گیگابایت |
| ROM: | 16/32 گیگابایت |
| اندازه: | 10.1 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| سیستم: | اندروید 11 |
| رم: | 2/4 گیگابایت |
| حافظه: | 16/32 گیگابایت |
| اندازه: | 13.3 اینچ |
|---|---|
| تولید پردازنده: | قشر هسته چهار هسته ای A171.6G ، RK3288 |
| رم: | 2 گیگابایت / 4 گیگابایت |
| ظرفیت حافظه: | 16/32 گیگابایت |
| سیستم عامل: | اندروید 8.1 |
| اندازه: | 10.1 اینچ |
|---|---|
| CPU: | Quad Core Cor-Tex A17،1.8G ، RK3288 |
| سیستم عامل: | Android 8.1/10.0 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| حافظه داخلی: | 16GB |
| عملکرد: | NFC ، شناسایی اثر انگشت ، اسکن کد QR و غیره // |
|---|---|
| رابط درایو: | 1*شارژر Type-C ، 1*شکاف سیم کارت ، 1*شکاف کارت TF ، 1*جک هدفون ، 1*درگاه RS485 |
| دوربین: | 2.0+5.0MP ، 2.0+8.0MP ، 5.0+13.0mp |
| تولید پردازنده: | MT6753 OCTA-CORE 1.6GHz ؛ |
| وضوح صفحه نمایش: | 1280x800 ، 1920x1200 اختیاری |
| عملکرد: | NFC ، شناسایی اثر انگشت ، اسکن کد QR و غیره // |
|---|---|
| رابط درایو: | 1*شارژر Type-C ، 1*شکاف سیم کارت ، 1*شکاف کارت TF ، 1*جک هدفون ، 1*درگاه RS485 |
| دوربین: | 2.0+5.0MP ، 2.0+8.0MP ، 5.0+13.0mp |
| تولید پردازنده: | MT6753 OCTA-CORE 1.6GHz ؛ |
| وضوح صفحه نمایش: | 1280x800 ، 1920x1200 اختیاری |