1920×1080 RJ45 13.3" All In One Touch Screen صفحه نمایش تبلیغات کامپیوتر
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 13.3 " |
| ساخت دهنده: | مشروبات الکلی |
| نوع پردازنده: | RK3368 ، CORTAX CORTAX A53،1.5G |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 13.3 " |
| ساخت دهنده: | مشروبات الکلی |
| نوع پردازنده: | RK3368 ، CORTAX CORTAX A53،1.5G |
| نوع: | IPS |
|---|---|
| کاربرد: | سرپوشیده |
| اندازه تابلو: | 10.1 اینچ |
| وضوح حداکثر: | 1280*800 |
| زاویه مشاهده: | 89 /89/89/89 (L /R /U /D) |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Processor Main Frequency: | 2.0GHz |
| وضعیت محصولات: | انبار |
|---|---|
| صفحه گسترده: | بله |
| اندازه صفحه نمایش: | 8 |
| نوع نمایش: | ال سی دی |
| مارک پردازنده: | قشر هسته چهار هسته ای A17 |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 15.6 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| شماره مدل: | i1s |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| ویژگی خاص: | پشتیبانی از سفارشی سازی |
| شماره مدل: | 623 روپیه |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| سیستم عامل: | اندروید، ویندوز |
| شماره مدل: | i8 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| استاندارد گواهی: | CE RoHS |
| شماره مدل: | F1 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | cnhopestar |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| سیستم عامل: | اندروید |
| شماره مدل: | Q6 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| سیستم عامل: | اندروید، ویندوز |
| شماره مدل: | HP-P1561 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| CPU: | i5 3210m |
| قطعنامه: | 1920*1080 |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| عملکرد: | SDK |
| نوع صفحه نمایش: | هدایت شده |
| سیستم عامل: | پنجره ها |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| عملکرد: | SDK |
| نوع صفحه نمایش: | هدایت شده |
| سیستم عامل: | پنجره ها |
| اندازه صفحه نمایش: | 32 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| نوع رابط: | HDMI ، پورت نمایش |
| نوع: | لمس IR ، لمس خازنی |
| روشنایی: | 350cd/m2 (1000cd/m2 ، اختیاری) |
| اندازه صفحه نمایش: | 42 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| نوع رابط: | HDMI ، پورت نمایش |
| نوع: | لمس خازنی |
| روشنایی: | 350cd/m2 (1000cd/m2 ، اختیاری) |