نمایشگر تجاری 32 اینچی دیواری، کیوسک تبلیغاتی دیجیتال اندروید، تبلت PC، NFC، POE، صفحه لمسی
| Interface: | USB / RJ45 / SD / Earphone |
|---|---|
| Resolution: | 1920x1080 |
| Connectivity: | Wi-Fi, BT |
| Earphone: | 3.5mm earphone |
| Aspect Ratio: | 16:9 |
| Interface: | USB / RJ45 / SD / Earphone |
|---|---|
| Resolution: | 1920x1080 |
| Connectivity: | Wi-Fi, BT |
| Earphone: | 3.5mm earphone |
| Aspect Ratio: | 16:9 |
| گارانتی (سال): | 2 ساله |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| نشان: | ضد اب |
| رابط شارژ: | میکرو USB |
| رابط محرک: | USB 3.0 |
| Screen Size: | 10.1" IPS screen |
|---|---|
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | RK3288,Quad-core cortex A17,1.6G |
| Display resolution: | 1280x800 |
| Operating System: | Android 8.1 |
| اندازه: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| سیستم: | اندروید 11 |
| رم: | 2/4 گیگابایت |
| ROM: | 16/32 گیگابایت |
| تابع: | NFC ، شناسایی اثر انگشت ، اسکن کد QR و غیره // |
|---|---|
| رابط محرک: | 1*شارژر Type-C ، 1*شکاف سیم کارت ، 1*شکاف کارت TF ، 1*جک هدفون ، 1*درگاه RS485 |
| دوربین: | 2.0+5.0MP ، 2.0+8.0MP ، 5.0+13.0mp |
| تولید پردازنده: | RK3399 (Arm Quad Core A53+Dual Core A72) |
| وضوح نمایشگر: | 1280x800 ، 1920x1200 اختیاری |
| اندازه: | 10.1 اینچ IPS |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو 2 مگاپیکسلی |
| پردازنده: | Rockchip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| صفحه لمسی: | صفحه خازنی |
| وضوح: | 1280*800 |
| شماره مدل: | 623 روپیه |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| سیستم عامل: | اندروید، ویندوز |
| شماره مدل: | F1 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | cnhopestar |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| سیستم عامل: | اندروید |
| دوربین: | دوربین جلو |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش: | 12" |
| تولید پردازنده: | راک چیپ |
| نوع پردازنده: | چهار هسته ای |
| فرکانس اصلی پردازنده: | 1.6 گیگاهرتز |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم ، جلو 0.3 مگاپیکسلی عقب 0.3MP |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | انبار |
| اندازه صفحه نمایش: | 7 |
| ساخت دهنده: | مشروبات الکلی |
| نوع پردازنده: | هسته هشتم |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم ، جلو 0.3 مگاپیکسلی عقب 0.3MP |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 10.1 اینچ |
| تولید پردازنده: | MTK6737 A7 Quad Core |
| نوع پردازنده: | A7 Quad Core |
| دوربین: | 5MP+13MP با فلاش و تمرکز خودکار |
|---|---|
| از فرکانس پشتیبانی کنید: | 13.56 مگاهرتز |
| سیستم عامل: | Android 7.0-8.0 |
| شبکه: | WiFi ، GSM ، 4G ، 3G ، پشتیبانی 2G ، 3G ، 4G و WiFi |
| قطعنامه: | 1280x800 ، 1920x1200 اختیاری |
| شماره مدل: | Q6 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| سیستم عامل: | اندروید، ویندوز |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| عملکرد: | SDK |
| نوع صفحه نمایش: | صفحه لمسی LED ، خازنی |
| سیستم عامل: | ویندوز، اندروید |
| اندازه: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | j6412، RK3288، rk3568، Intel Celeron J1900، Intel Celeron J6412، Intel i5، INTEL I3، Intel I7، Intel |
| قطعنامه: | 1920*1080 ، اختیاری |
| سیستم عامل: | ویندوز، اندروید |
| رابط: | RJ45 ، USB3.0 ، USB2.0 ، RS232 ، VGA ، VGA/USB+RJ45+RS232+COM |