نوع خروجی چاپگر تک رنگ پایانه POS اندروید 8.1 با صفحه نمایش 5.5 اینچی برای پردازش سفارش رستوران
| شماره مدل: | 6000 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MTK6739 |
| رم: | 1/2 گیگابایت |
| شماره مدل: | 6000 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MTK6739 |
| رم: | 1/2 گیگابایت |
| شماره مدل: | 6000 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MTK6739 |
| رم: | 1/2 گیگابایت |
| شماره مدل: | N1 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MT8766V/WB4 |
| رم: | 2/3/4 گیگابایت |
| شماره مدل: | N1 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MT8766V/WB4 |
| رم: | 2/3/4 گیگابایت |
| شماره مدل: | N1 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MT8766V/WB4 |
| رم: | 2/3/4 گیگابایت |
| اندازه صفحه نمایش: | 10.1 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| ویژگی: | USB TYPE C |
| رابط درایو:: | صفحه لمسی خازنی G+G ، 5 امتیاز |
| درجه ناچیز: | IP65 ضد آب ، ضد گرد و غبار ، قطره |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| عملکرد: | SDK |
| نوع صفحه نمایش: | هدایت شده |
| سیستم عامل: | پنجره ها |
| اندازه: | 10.1 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3588 |
| سیستم: | Android 13 |
| قوچ: | 4 گیگابایت |
| رام: | 32 گیگابایت |
| اندازه: | 10.1 اینچ |
|---|---|
| قوچ: | 4 گیگابایت |
| رام: | 32 گیگابایت |
| CPU: | RK3399 |
| سیستم: | Android 13 |
| عملکرد: | NFC ، شناسایی اثر انگشت ، اسکن کد QR و غیره // |
|---|---|
| رابط درایو: | 1*شارژر Type-C ، 1*شکاف سیم کارت ، 1*شکاف کارت TF ، 1*جک هدفون ، 1*درگاه RS485 |
| دوربین: | 2.0+5.0MP ، 2.0+8.0MP ، 5.0+13.0mp |
| تولید پردازنده: | MT6753 OCTA-CORE 1.6GHz ؛ |
| وضوح صفحه نمایش: | 1280x800 ، 1920x1200 اختیاری |
| عملکرد: | NFC ، شناسایی اثر انگشت ، اسکن کد QR و غیره // |
|---|---|
| رابط درایو: | Micro SD*1 ، USB Typec*1 ، USB-A*1 ، سیم کارت*1 ، HDMI*1 |
| دوربین: | 2.0+5.0MP ، 2.0+8.0MP ، 5.0+13.0mp |
| وضوح صفحه نمایش: | IPS HD800*1280 ; IPS FHD 1920*1200 |
| سیستم عامل: | اندروید 9.0 |
| عملکرد: | NFC ، شناسایی اثر انگشت ، اسکن کد QR و غیره // |
|---|---|
| رابط درایو: | 1*شارژر Type-C ، 1*شکاف سیم کارت ، 1*شکاف کارت TF ، 1*جک هدفون ، 1*درگاه RS485 |
| دوربین: | 2.0+5.0MP ، 2.0+8.0MP ، 5.0+13.0mp |
| تولید پردازنده: | MT6753 OCTA-CORE 1.6GHz ؛ |
| وضوح صفحه نمایش: | 1280x800 ، 1920x1200 اختیاری |
| عملکرد: | NFC ، شناسایی اثر انگشت ، اسکن کد QR و غیره // |
|---|---|
| رابط درایو: | 1*شارژر Type-C ، 1*شکاف سیم کارت ، 1*شکاف کارت TF ، 1*جک هدفون ، 1*درگاه RS485 |
| دوربین: | 2.0+5.0MP ، 2.0+8.0MP ، 5.0+13.0mp |
| تولید پردازنده: | RK3399 (Arm Quad Core A53+Dual Core A72) |
| وضوح صفحه نمایش: | 1280x800 ، 1920x1200 اختیاری |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| عملکرد: | SDK |
| کلمه کلیدی: | صفحه نمایش لمسی خازنی 15.6 اینچی همه در یک دستگاه POS |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
| شماره مدل: | i8 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| استاندارد گواهی: | CE RoHS |