| عملکرد: | NFC ، شناسایی اثر انگشت ، اسکن کد QR و غیره // |
|---|---|
| رابط درایو: | 1*شارژر Type-C ، 1*شکاف سیم کارت ، 1*شکاف کارت TF ، 1*جک هدفون ، 1*درگاه RS485 |
| دوربین: | 2.0+5.0MP ، 2.0+8.0MP ، 5.0+13.0mp |
| تولید پردازنده: | RK3399 (Arm Quad Core A53+Dual Core A72) |
| وضوح صفحه نمایش: | 1280x800 ، 1920x1200 اختیاری |
| عملکرد: | NFC ، شناسایی اثر انگشت ، اسکن کد QR و غیره // |
|---|---|
| رابط درایو: | 1*شارژر Type-C ، 1*شکاف سیم کارت ، 1*شکاف کارت TF ، 1*جک هدفون ، 1*درگاه RS485 |
| دوربین: | 2.0+5.0MP ، 2.0+8.0MP ، 5.0+13.0mp |
| تولید پردازنده: | RK3399 (Arm Quad Core A53+Dual Core A72) |
| وضوح صفحه نمایش: | 1280x800 ، 1920x1200 اختیاری |
| گارانتی (سال): | 3 سال |
|---|---|
| رابط محرک: | USB HDMI RJ45 ، شکاف کارت SD ، Type-C |
| دوربین: | 5MP/2MP در جلو، 13MP/5MP/8MP در عقب |
| تولید پردازنده: | Rockchip 3399 2.0GHz |
| وضوح نمایشگر: | (اختیاری بالاتر) |
| دوربین: | دوربین جلو |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | انبار |
| اندازه صفحه نمایش: | 10.1 |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |
| ضمانت: | 3 ساله |
|---|---|
| رابط شارژ: | USB نوع A |
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین ، آموزش و بازرسی در محل ، قطعات یدکی رایگان ، بازگشت و جایگزینی ، تع |
| دوربین: | دوربین جلو |
| نوع پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.8g |
| شماره مدل: | HPI7 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| حافظه: | 4GB DDR3 ، 8 GB DDR3 ، 2GB DDR3 ، 16 GB DDR3 |
| شماره مدل: | F1 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | cnhopestar |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| سیستم عامل: | اندروید |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| عملکرد: | SDK |
| نوع صفحه نمایش: | صفحه لمسی LED ، خازنی |
| سیستم عامل: | اندروید، ویندوز |
| نوع: | TFT |
|---|---|
| کاربرد: | سرپوشیده ، فضای باز ، اتوبوس ، تاکسی ، فروشگاه مغازه |
| اندازه تابلو: | 18.5 اینچ |
| وضوح حداکثر: | 1366*768 |
| زاویه مشاهده: | V: 89 H: 89 |
| گارانتی ((سال): | 3 سال |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| ویژگی: | ضد آب |
| رابط شارژ: | میکرو USB |
| رابط درایو: | میکرو USB |
| ROM: | 16GB |
|---|---|
| Keyword: | 10 Inch POE Smart Home Android Tablet |
| Size: | 10.1Inch |
| Display Resolution: | 1280*800 |
| LED Colors: | Multiple colors (red for occupied, green for available) |
| تضمین: | 3 سال |
|---|---|
| رابط شارژ: | USB نوع A |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، عودت و تعویض، تعمیر |
| دوربین: | دوربین جلو |
| نوع پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.8g |
| اندازه: | 15 اینچ |
|---|---|
| CPU: | پردازنده چهار هسته ای RK3188 ، ساعت 1.6 |
| رم: | 1 گیگابایت DDR3 |
| ROM: | 8 گیگ |
| سیستم عامل: | اندروید 5.1 |
| اندازه صفحه نمایش: | 10 اينچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| ویژگی: | USB TYPE C |
| رابط درایو:: | صفحه لمسی خازنی G+G ، 5 امتیاز |
| درجه ناچیز: | IP65 ضد آب ، ضد گرد و غبار ، قطره |