21.5 اینچ اندروید تبلت پی سی وای فای RK3288 RK3399 4G گزینه دیوار نصب
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| وزن: | 500 گرم |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلوی 5 مگاپیکسلی |
| زاویه دید: | 89/89/89/89 (L/R/U/D) |
| کلمه کلیدی: | تبلت Android نمایش تبلیغات |
| گوینده: | 2*5 وات |
| پانل: | صفحه IPS ، ضد آب |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو 5.0MP |
| وضوح صفحه نمایش: | 1280*800 |
| سیستم عامل: | Android 8.1،10.1 |
| نوع: | رایانه لوحی ، لوح صنعتی |
| RAM: | 2GB |
|---|---|
| 4K Video Decoding Support: | Yes |
| Multiple Usage Scenarios: | Meeting room scheduler, digital signage display, smart home control panel, employee check-in terminal, interactive information kiosk |
| LED Status Lights: | Surrounding LED status lights |
| LED Colors: | Multiple colors (red for occupied, green for available) |
| Screen Size: | 10.1-inch |
|---|---|
| Size: | 10.1Inch |
| LED Status Lights: | Surrounding LED status lights |
| Multiple Usage Scenarios: | Meeting room scheduler, digital signage display, smart home control panel, employee check-in terminal, interactive information kiosk |
| POE: | IEEE802.3at/af |
| Processor: | RK3288 quad-core processor |
|---|---|
| RAM: | 2GB |
| ROM: | 16GB |
| Keyword: | 10 Inch POE Smart Home Android Tablet |
| 4K Video Decoding Support: | Yes |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم ، جلو 0.3 مگاپیکسلی عقب 0.3MP |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 7" |
| تولید پردازنده: | Allwinner |
| نوع پردازنده: | هشت هسته ای |
| گارانتی (سال): | 2 ساله |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| رابط شارژ: | اختصاصی |
| رابط محرک: | USB 2.0 |
| سرویس پس از فروش: | آموزش و بازرسی در محل ، قطعات یدکی رایگان ، تعمیر |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | انبار |
| اندازه صفحه نمایش: | 13.3 " |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته هشتم |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | سهام |
| اندازه صفحه نمایش: | 15" |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |
| گارانتی (سال): | 3 ساله |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| نشان: | ضد اب |
| رابط محرک: | USB TYPE C |
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| اندازه: | 13.3 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| سیستم: | اندروید 8.1 |
| رم: | 2/4 گیگابایت |
| ROM: | 16/32 گیگابایت |
| گارانتی ((سال): | 2 سال |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| ویژگی: | ضد آب |
| رابط شارژ: | دی سی |
| رابط درایو: | یو اس بی |
| دوربین: | 5MP+13MP با فلاش و تمرکز خودکار |
|---|---|
| از فرکانس پشتیبانی کنید: | 13.56 مگاهرتز |
| سیستم عامل: | Android 7.0-8.0 |
| شبکه: | WiFi ، GSM ، 4G ، 3G ، پشتیبانی 2G ، 3G ، 4G و WiFi |
| قطعنامه: | 1280x800 ، 1920x1200 اختیاری |
| اندازه: | 13.3 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3288 |
| سیستم عامل: | Android 8.1/9.0/10/11 |
| رم: | 2 گیگابایت / 4 گیگابایت |
| ROM: | 16/32 گیگابایت |