13.3 اینچ RK3188/RK3288 صفحه لمسی همه در یک دیوار نصب تابلت اندروید با ایست
| اندازه: | 13.3 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3188/RK3288 |
| سیستم: | Android 5.1/6.0/7.0/8.1/9.0/10/11 |
| قطعنامه: | 1280x800/1920x1080 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| اندازه: | 13.3 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3188/RK3288 |
| سیستم: | Android 5.1/6.0/7.0/8.1/9.0/10/11 |
| قطعنامه: | 1280x800/1920x1080 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair |
| Camera: | Front Camera |
| گارانتی (سال): | 2 ساله |
|---|---|
| نشان: | ضد اب |
| رابط شارژ: | دی سی |
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو/دوربین عقب |
| زاویه دید: | 89/89/89/89 (L/R/U/D) |
|---|---|
| روشنایی: | 350CD/M2 |
| تضمین: | سه سال |
| رم: | 2 گیگابایت |
| اسلات کارت SD: | کارت SD (حداکثر 32 گیگابایت) |
| Size: | 10. inch IPS |
|---|---|
| Camera: | 2MP Front Camera |
| Processor: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Touch Screen: | Capacitive Screen |
| Resolution: | 1280*800 |
| گارانتی (سال): | 2 ساله |
|---|---|
| ویژگی: | ضد آب |
| رابط شارژ: | دی سی |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو/دوربین عقب |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| گارانتی (سال): | 3 ساله |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| نشان: | ضد اب |
| رابط محرک: | USB TYPE C |
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| شماره مدل: | K14 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| سیستم عامل: | Android ، Win7/10 |
| دوربین: | دوربین جلو |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | انبار |
| اندازه صفحه نمایش: | 10.1 " |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | اوک هسته ، A53،1.5 گرم |
| رابط: | شکاف سیم کارت USB / RJ45 / SD / هدفون |
|---|---|
| رابط شارژ: | USB نوع A |
| لمس کردن: | لمس خازنی 10 امتیازی |
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| قوچ: | 2 گیگابایت/4 گیگابایت |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 15.6" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| رابط: | شکاف سیم کارت USB / RJ45 / SD / هدفون |
|---|---|
| رابط شارژ: | USB نوع A |
| لمس کردن: | لمس خازنی 10 امتیازی |
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| قوچ: | 2 گیگابایت/4 گیگابایت |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |