13.3 اینچ همه در یک تبلت کامپیوتر اندروید 8.1 FHD 1920X1080 صفحه نمایش IPS
| صفحه نمایش: | 13.3 اینچ IPS |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو |
| وضعیت محصولات: | جدید |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |
| صفحه نمایش: | 13.3 اینچ IPS |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو |
| وضعیت محصولات: | جدید |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |
| ضمانت: | 3 ساله |
|---|---|
| رابط شارژ: | USB نوع A |
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین ، آموزش و بازرسی در محل ، قطعات یدکی رایگان ، بازگشت و جایگزینی ، تع |
| دوربین: | دوربین جلو |
| نوع پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.8g |
| نوع: | 1920*1080p ، IPS |
|---|---|
| کاربرد: | سرپوشیده |
| زاویه مشاهده: | 89 /89/89/89 (L /R /U /D) |
| پیکسل: | 0.227 میلی متر (W) |
| نسبت کنتراست: | 1000: 1 |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 13.3 " |
| ساخت دهنده: | مشروبات الکلی |
| نوع پردازنده: | RK3368 ، CORTAX CORTAX A53،1.5G |
| دوربین: | دوربین جلو |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | انبار |
| اندازه صفحه نمایش: | 10.1 |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |
| گارانتی (سال): | 3 ساله |
|---|---|
| نشان: | ضد اب |
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین ، آموزش و بازرسی در محل ، قطعات یدکی رایگان ، بازگشت و جایگزینی ، تع |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
| نوع پردازنده: | Cortex A17 RK3288 RK3288 |
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو |
| وضعیت محصولات: | جدید |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |
| گارانتی (سال): | 2 ساله |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| نشان: | ضد اب |
| رابط شارژ: | دی سی |
| رابط محرک: | USB کوچک |
| نوع: | TFT |
|---|---|
| کاربرد: | سرپوشیده ، فضای باز ، اتوبوس ، تاکسی ، فروشگاه مغازه |
| اندازه تابلو: | 18.5 اینچ |
| وضوح حداکثر: | 1366*768 |
| زاویه مشاهده: | V: 89 H: 89 |
| گارانتی ((سال): | 3 سال |
|---|---|
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین |
| دوربین: | دوربین جلو |
| تولید پردازنده: | Rockchip RK3399 , دو هسته ای A72+چهار هسته ای A53 |
| ظرفیت حافظه: | 2 گیگابایت/16 گیگابایت (4+32 گیگابایتی اختیاری) |
| وضعیت محصولات: | انبار |
|---|---|
| صفحه گسترده: | بله |
| اندازه صفحه نمایش: | 10.1 " |
| نوع نمایش: | ال سی دی |
| مارک پردازنده: | قشر چهار هسته ای A7 |
| گارانتی ((سال): | 3 سال |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| ویژگی: | ضد آب |
| رابط شارژ: | میکرو USB |
| رابط درایو: | میکرو USB |