10.1 اینچ RK3288 NFC POE صفحه نمایش لمسی دیوار نصب شده تابلت کنفرانس با نوار نور LED
| دوربین: | دوربین جلوی 2.0m/p |
|---|---|
| تولید پردازنده: | RK3288 |
| رم: | 2/4 گیگابایت |
| حافظه: | 16/32 گیگابایت |
| صفحه لمسی: | 10 نقطه لمس خازنی |
| دوربین: | دوربین جلوی 2.0m/p |
|---|---|
| تولید پردازنده: | RK3288 |
| رم: | 2/4 گیگابایت |
| حافظه: | 16/32 گیگابایت |
| صفحه لمسی: | 10 نقطه لمس خازنی |
| وضعیت محصولات: | انبار |
|---|---|
| صفحه گسترده: | بله |
| اندازه صفحه نمایش: | 8 |
| نوع نمایش: | ال سی دی |
| مارک پردازنده: | قشر هسته چهار هسته ای A17 |
| گارانتی (سال): | 2 ساله |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| رابط شارژ: | دی سی |
| رابط محرک: | USB |
| دوربین: | دوربین جلو |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | Business |
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 13.3 " |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته هشتم |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 13.3 " |
| ساخت دهنده: | مشروبات الکلی |
| نوع پردازنده: | RK3368 ، CORTAX CORTAX A53،1.5G |
| دوربین: | دوربین جلو |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | انبار |
| اندازه صفحه نمایش: | 18.5 اینچ |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | قشر هسته چهار هسته ای A17،1.8G ، RK3288 |