350cd/M2 24 اینچ تبلت اندروید پو تبلت اندروید دیوار نصب با HDMI USB
| زاویه دید: | 89/89/89/89 (L/R/U/D) |
|---|---|
| روشنایی: | 350CD/M2 |
| تضمین: | سه سال |
| رم: | 2 گیگابایت |
| اسلات کارت SD: | کارت SD (حداکثر 32 گیگابایت) |
| زاویه دید: | 89/89/89/89 (L/R/U/D) |
|---|---|
| روشنایی: | 350CD/M2 |
| تضمین: | سه سال |
| رم: | 2 گیگابایت |
| اسلات کارت SD: | کارت SD (حداکثر 32 گیگابایت) |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| قوچ: | 4 گیگابایت |
| رام: | 64 گیگابایت |
| سیستم عامل: | اندرویدی 14/15 |
| وضوح نمایش: | 1920x1080 |
| گارانتی (سال): | 2 ساله |
|---|---|
| نشان: | ضد اب |
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو |
| وضعیت محصولات: | جدید |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45 Type-c |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Manufacture: | Rockchip |
| نوع: | 1920*1080p ، IPS |
|---|---|
| کاربرد: | سرپوشیده |
| زاویه مشاهده: | 89 /89/89/89 (L /R /U /D) |
| پیکسل: | 0.227 میلی متر (W) |
| نسبت کنتراست: | 1000: 1 |
| گارانتی (سال): | 2 ساله |
|---|---|
| نشان: | ضد اب |
| رابط شارژ: | دی سی |
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو/دوربین عقب |
| تضمین: | 3 سال |
|---|---|
| رابط شارژ: | USB نوع A |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، عودت و تعویض، تعمیر |
| دوربین: | دوربین جلو |
| نوع پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.8g |
| تضمین: | دو سال |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو |
| پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.6g |
| ظرفیت حافظه: | 2 گیگابایت |
| وضوح صفحه نمایش: | 1280x800 |
| تضمین: | 3 سال |
|---|---|
| رابط شارژ: | USB نوع A |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، عودت و تعویض، تعمیر |
| دوربین: | دوربین جلو |
| نوع پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.8g |
| گارانتی ((سال): | 3 سال |
|---|---|
| رابط درایو: | USB HDMI RJ45 (POE اختیاری) |
| دوربین: | دوربین جلو |
| تولید پردازنده: | راک چیپ |
| وضوح صفحه نمایش: | 1280x800 |
| رابط محرک: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |
| نوع صفحه لمسی: | صفحه خازنی |
| وضوح نمایش: | 1280x800 |
| تضمین: | 3 سال |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو |
| نوع پردازنده: | RK3399 ، دو هسته ای A72+چهار هسته ای A53 |
| ظرفیت حافظه: | 2 گیگابایت ، 16 گیگابایت |
| وضوح صفحه نمایش: | 1280*800 |
| اندازه: | 10.1 اینچ IPS |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو 2 مگاپیکسلی |
| پردازنده: | Rockchip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| صفحه لمسی: | صفحه خازنی |
| وضوح: | 1280*800 |
| اندازه: | 10.1 اینچ |
|---|---|
| نوع پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.8g |
| قوچ: | 2 گیگابایت |
| رام: | 16 گیگابایت |
| وضوح نمایش: | 1280*800 |
| Screen Size: | 10.1-inch |
|---|---|
| Size: | 10.1Inch |
| LED Status Lights: | Surrounding LED status lights |
| Multiple Usage Scenarios: | Meeting room scheduler, digital signage display, smart home control panel, employee check-in terminal, interactive information kiosk |
| POE: | IEEE802.3at/af |