17 اینچ Poe NFC L-style دسکتاپ رستوران سفارش Android Tablet PC برای فروش خرده فروشی
| اندازه صفحه نمایش: | 17.3 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3366 |
| سیستم عامل: | اندروید 11 |
| رم: | 2/4 گیگابایت |
| ROM: | 16/32 گیگابایت |
| اندازه صفحه نمایش: | 17.3 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3366 |
| سیستم عامل: | اندروید 11 |
| رم: | 2/4 گیگابایت |
| ROM: | 16/32 گیگابایت |
| Keywords: | desktop android tablet pc |
|---|---|
| Colors: | Black, White |
| Memory: | 16/32GB |
| Ram: | 2GB/4GB |
| Interfaces: | RJ45, USB, DC IN, MicroSD Card |
| مواد: | فلز |
|---|---|
| نوع صفحه نمایش لمسی: | صفحه نمایش خازنی |
| PoE: | آره |
| کلمات کلیدی: | رایانه لوحی Android پزشکی |
| ظرفیت حافظه: | 16/32 گیگابایت |
| رابط: | شکاف سیم کارت USB / RJ45 / SD / هدفون |
|---|---|
| رابط شارژ: | USB نوع A |
| لمس کنید: | لمس خازنی 10 امتیازی |
| RAM: | 2 گیگابایت/4 گیگابایت |
| ذخیره سازی رام: | 32 گیگابایت/64 گیگابایت |
| ضمانت: | 3 ساله |
|---|---|
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین ، آموزش و بازرسی در محل ، قطعات یدکی رایگان ، بازگشت و جایگزینی ، تع |
| دوربین: | دوربین جلو |
| نوع پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.8g |
| فرکانس اصلی پردازنده: | 1.8 گیگاهرتز |
| وزن: | 500 گرم |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلوی 5 مگاپیکسلی |
| زاویه دید: | 89/89/89/89 (L/R/U/D) |
| کلمه کلیدی: | تبلت Android نمایش تبلیغات |
| گوینده: | 2*5 وات |
| CPU: | RK3568 |
|---|---|
| سیستم عامل: | Android 11 |
| وضوح نمایش: | 1920*1080 |
| حافظه داخلی: | 32 گیگابایت |
| RAM: | 4 گیگابایت |
| امنیت: | حسگر اثر انگشت |
|---|---|
| شبکه: | WIRED / WIFI / 3G 4G 5G (اختیاری) |
| نصب: | رومیزی، پایه دیواری |
| کلمات کلیدی: | رایانه لوحی PC Android 14inch |
| زبان OSD: | زبان چند OSD |
| CPU: | rk3576s |
|---|---|
| سیستم عامل: | اندروید اختیاری |
| وضوح نمایش: | 1920*1080 |
| حافظه داخلی: | 64 گیگابایت |
| قوچ: | 4 گیگابایت |
| اندازه: | 13.3 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3288 |
| سیستم عامل: | Android 8.1/9.0/10/11 |
| رم: | 2 گیگابایت / 4 گیگابایت |
| ROM: | 16/32 گیگابایت |
| name: | L shape desktop android tablet pc |
|---|---|
| os: | android 11 |
| RAM/ROM: | 2GB+16GB/4GB+32GB |
| screen: | Capacitive touch screen |
| application: | bank hotel Restaurant ordering |
| Material: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288,Quad-core cortex A17,1.6G |
| Panel: | 15.6"LCD panel |
| Display mode: | Normally black ,IPS |
| Micro USB: | Micro USB OTG |
| Aspect Ratio: | 16:10 |
|---|---|
| Touch Screen: | 10-Point capacitive touch |
| Interface: | USB / RJ45 / SD / Earphone |
| System: | Android 8.1/9.0/10/11/13 |
| Nfc: | Support |
| نوع: | IPS |
|---|---|
| درخواست: | در داخل |
| زاویه دید: | 89/89/89/89 (L/R/U/D) |
| زمان پاسخ: | 5 میلیثانیه |
| ولتاژ ورودی: | 12 ولت / 3 آمپر |
| حافظه: | 2 گیگابایت + 16 گیگابایت |
|---|---|
| nfc: | حمایت |
| صفحه نمایش لمسی: | آره |
| عملکرد: | NFC ، پو |
| استفاده: | آموزش کودکان و نوجوا |