|
جزئیات محصول:
|
|
| محل منبع: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| نام تجاری: | OEM |
| گواهی: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
|
پرداخت:
|
|
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | یک قطعه |
| قیمت: | Price can be negotiable |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی استاندارد OEM Logo Camera Market NFC 10 اینچ تبلیغات نمایشگر اندرویدی |
| زمان تحویل: | 2-8 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C،D/P،T/T،Western union |
| قابلیت ارائه: | 50000 عدد/ماه |
در فضای رقابتی امروز، کسب و کارها به راه حل های قابل اعتماد، مقیاس پذیر و کارآمد برای ارتباطات، نمایش اطلاعات و تعامل با مشتریان نیاز دارند.تبلت اندرویدی 24 اینچی POEارائه می دهد یک راه حل یکپارچه و همه در یک برای انواع محیط های تجاری. با ویژگی های پیشرفته، طراحی شیک و سهولت ادغام،این تبلت برای شرکت هایی که به دنبال مدرن سازی عملیات هستند مناسب است.، تعامل مشتری را بهبود بخشد و بهره وری را افزایش دهد.
این که آیا شما در خرده فروشی، مهمان نوازی، محیط های شرکتی، و یا سایر بخش های B2B هستید،تبلت نصب شده روی دیوارارائه عملکرد استثنایی با انعطاف پذیری و قدرت مورد نیاز برای نیازهای کسب و کار مدرن.
قدرت بر روی اترنت (POE) به شما اجازه می دهد تاتبلت اندرویدی 24 اینچیاز طریق یک کابل واحد برای هر دو انتقال قدرت و داده. این اتصال ساده نیاز به کابل های متعدد را کاهش می دهد، به حداقل رساندن زمان نصب و آشفتگی،که به خصوص در محیط های تجاری که زیبایی شناسی و کارایی اهمیت دارد ارزشمند است..
تکنولوژی POE برای کسب و کارهایی که نیاز به نصب تبلت در دیوارها یا در مکان های دیگر با اتصال برق محدود دارند مناسب است.نمایشگرهای سیگنال دیجیتال,سیستم های مدیریت اتاق جلسات، یاراه حل های تبلیغاتی تعاملی، سادگی POE اجازه می دهد تا برای تنظیمات تمیزتر با دردسر کمتر.
با یکصفحه لمسی 24 اینچی با وضوح بالا، این تبلت یک صفحه نمایش عمیق و تعاملی را ارائه می دهد که هر تجربه دیجیتالی را افزایش می دهد.سیگنال های دیجیتال,کیوسک های مشتری، یانمایشگاه های تبلیغاتی،صفحه بزرگاطمینان حاصل می کند که محتوا جذاب، روشن و آسان برای حرکت است.
بارزولوشن HD، مشتریان می توانند از گرافیک های پر جنب و جوش، تصاویر واضح و متن آسان برای خواندن لذت ببرند، و این راه حل ایده آل برای نمایش محصولات، تبلیغات یا اطلاعات مهم در یک محیط ترافیک بالا است.
درصفحه لمسیعملکرد بدیهی است، تعامل بدون مشکل را برای کاربران فراهم می کند و به شرکت ها اجازه می دهد تا برنامه های سفارشی را متناسب با نیازهای خاص خود پیاده سازی کنند.
درپورت های HDMI و USBاتصال عالی را فراهم می کند، که به کسب و کارها اجازه می دهد تا تبلت را با دستگاه های خارجی مانند کامپیوترها، پخش کننده های رسانه ای یا سیستم های ذخیره سازی ادغام کنند.نمایشگرهای چند رسانه ای، یا مدیریت محتوا از یک سرور مرکزی، اتصال تبلت تضمین می کند که به طور یکپارچه با اکوسیستم فناوری موجود شما مطابقت داشته باشد.
باپشتیبانی HDMIاین قرص می تواند به عنوان یکمرکز مرکزیبرای راه حل های علامت گذاری دیجیتال، به شما امکان می دهد چندین دستگاه را به هم متصل کنید، محتوای جریان را پخش کنید یا داده ها را به راحتی به اشتراک بگذارید.پورت های USBآسان کردن اتصال دستگاه های محیطی مانند:صفحه کلید، ماوس، یا ذخیره سازی خارجی، افزايش انعطاف پذيري و استفاده از تبلت در طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی کسب و کار.
| سیستم | مشخصات |
|---|---|
| پردازنده | قشر چهار هسته ای A17، 1.6G، RK3288 (سی پی یو های دیگر اختیاری) |
| رم | 2GB |
| حافظه داخلی | 16GB |
| سیستم عملیاتی | اندروید 5.1/6.0/8.1 (اختیاری) |
| صفحه لمسی | صفحه لمسی ظرفیتی 10 نقطه ای |
| نمايش | مشخصات |
| پانل | صفحه نمایش 24 اینچی LCD Full HD، LED Backlight |
| قطعنامه | 1920*1080 |
| منطقه فعال | 527.04 ((H) x 296.46mm ((V) |
| زاویه دید | 89/89 ((H) ، 89/89 ((V)) |
| نسبت کنتراست | 1000 |
| روشنایی | 250cd/m2 |
| نسبت ابعاد | 16:9 |
| شبکه | مشخصات |
| وای فای | 802.11b/g/n |
| دنده ي 3G | 3G USB dongle ext |
| اترنت | 10M/100M اترنت |
| بلوتوث | بلوتوث 40 |
| رابط | مشخصات |
| اسلات کارت | SD، پشتیبانی تا 32GB |
| دستگاه USB | مینی USB OTG |
| USB Hostx2 | USB Host 20 |
| جک برق | ورودی قدرت DC |
| RJ45 | اترنت |
| HDMI | خروجی HDMI |
| گوشي | 3گوشي.5 ميلي متر |
| بازی های رسانه ای | مشخصات |
| فرمت ویدیو | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263، اچ264، VC1، RV و غیره، پشتیبانی تا 4K |
| فرمت صوتی | MP3/WMA/AAC و غیره |
| عکس | JPEG |
| دیگران | مشخصات |
| مصرف برق | ۳۵ وات |
| نصب در دیوار | VESA، 100x100mm |
| سخنران | 2*3W |
| دوربین | N/A |
| زبان | چند زبانی |
| دمای کاری | 0 تا 50 درجه سانتیگراد |
| آداپتور | آداپتور، 12 ولت، 4A |
این تبلت 24 اینچی اندرویدی براینصب روی دیوار، باعث می شود آن را ایده آل برای کسب و کار با فضای محدود کاونتر یا میز.طراحی مدرنبه طور یکپارچه در هر محیطی از لابی های اداری تا فروشگاه های خرده فروشی، اتاق های کنفرانس و یا محیط های آموزشی ترکیب می شود.
درنصب دیواریاین ویژگی به شرکت ها اجازه می دهد تا فضای را بهینه سازی کنند در حالی که اطمینان حاصل می کنند که تبلت به طور ایمن در محل خود ثابت می شود.کار مداوم 24/7که خطر آسیب ناشی از ضربه یا حرکت تصادفی را کاهش می دهد.دایرکتوری دیجیتال,نمایش منوی، یاابزار برنامه ریزی اتاق جلسه، موقعیت ثابت و دور از راه تبلت اطمینان از دید و دسترسی را تضمین می کند.
طراحی شده برای تحمل سختی های محیط های تجاری، اینتبلت اندرویدی 24 اینچی POEساخته شده است تا به طور مداوم بدون کاهش عملکرد کار کند.قطعات صنعتی، قابلیت اطمینان را حتی در محیط های با تقاضای بالا مانند فروشگاه های خرده فروشی، دفاتر شرکت ها یا فضاهای عمومی تضمین می کند.
برای کسب و کارهایی که نیاز بهعملیات 24/7، این قرص تضمین می کندسازگاری,دواموحداقل نگهداری، ارائه ارزش بلند مدت بدون نیاز به تعویض مداوم.
این تبلت بیش از یک صفحه نمایش است؛ این یک راه حل برای ساده سازی عملیات کسب و کار و بهبود تعامل مشتری است. برخی از موارد استفاده برتر شامل:
باعملکرد POE,پورت های HDMI و USBوطراحی دیوار، این تبلت قابل سفارشی سازی است تا نیازهای خاص کسب و کار شما را برآورده کند و تجربه حرفه ای و کاربر پسند ارائه دهد.