ضد نیوتن 32 اینچ فریم باز لمس صفحه نمایش IR ظرفیت لمس برای کیوسک
| اندازه صفحه نمایش: | 32 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| نوع رابط: | HDMI ، پورت نمایش |
| نوع: | لمس IR ، لمس خازنی |
| روشنایی: | 350cd/m2 (1000cd/m2 ، اختیاری) |
| اندازه صفحه نمایش: | 32 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| نوع رابط: | HDMI ، پورت نمایش |
| نوع: | لمس IR ، لمس خازنی |
| روشنایی: | 350cd/m2 (1000cd/m2 ، اختیاری) |
| اندازه صفحه نمایش: | 42 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| نوع رابط: | HDMI ، پورت نمایش |
| نوع: | لمس خازنی |
| روشنایی: | 350cd/m2 (1000cd/m2 ، اختیاری) |
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش: | 13.3 " |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته هشتم |
| فرکانس اصلی پردازنده: | 1.5 گیگاهرتز |
| گارانتی (سال): | 3 ساله |
|---|---|
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین |
| ساخت دهنده: | Rockchip RK3288 , دو هسته ای A72+چهار هسته ای A53 |
| ظرفیت حافظه: | 2 گیگابایت+16 گیگابایت |
| نوع صفحه لمسی: | صفحه خازنی 10 امتیاز لمس می کند |
| وضعیت محصولات: | انبار |
|---|---|
| فرکانس اصلی پردازنده: | 1.3 گرم |
| نوع درایو نوری: | هیچ |
| صفحه گسترده: | بله |
| اندازه صفحه نمایش: | 10 " |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Widescreen: | yes |
| Screen Size: | 10.1" |
| Display Type: | LCD |
| Processor Brand: | Quad core cortex A7 |
| وضعیت محصولات: | انبار |
|---|---|
| صفحه گسترده: | بله |
| اندازه صفحه نمایش: | 10.1 " |
| نوع نمایش: | ال سی دی |
| مارک پردازنده: | قشر چهار هسته ای A7 |
| وضعیت محصولات: | انبار |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش: | 13.3 " |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته هشتم |
| فرکانس اصلی پردازنده: | 2.0 گیگاهرتز |
| دوربین: | دوربین جلو |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 10.1 " |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |
| پنل لمسی: | لمس خازنی 10 امتیازی |
|---|---|
| رنگ: | سیاه، سفید |
| CPU: | چهار هسته ای |
| فای: | 802.11b/g/n (2.4 گیگاهرتز و 5.0GHz اختیاری) |
| قطعنامه: | 1280 در 800 پیکسل |
| گارانتی (سال): | 3 ساله |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| نشان: | ضد اب |
| رابط شارژ: | USB TYPE C |
| رابط محرک: | USB TYPE C |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | Business |
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 13.3 " |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته هشتم |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 15.6 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Processor Main Frequency: | 2.0GHz |