نوع خروجی چاپگر تک رنگ پایانه POS اندروید 8.1 با صفحه نمایش 5.5 اینچی برای پردازش سفارش رستوران
| شماره مدل: | 6000 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MTK6739 |
| رم: | 1/2 گیگابایت |
| شماره مدل: | 6000 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MTK6739 |
| رم: | 1/2 گیگابایت |
| شماره مدل: | 6000 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MTK6739 |
| رم: | 1/2 گیگابایت |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| شماره مدل: | N1 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MT8766V/WB4 |
| رم: | 2/3/4 گیگابایت |
| اندازه: | 5.45 اینچ |
|---|---|
| CPU: | MT8766V |
| سیستم: | اندروید 11 |
| رم: | 2/4 گیگابایت |
| ROM: | 16/32 گیگابایت |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | سهام |
| اندازه صفحه نمایش: | 15" |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |
| شماره مدل: | N1 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MT8766V/WB4 |
| رم: | 2/3/4 گیگابایت |
| گارانتی ((سال): | 3 سال |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| تولید پردازنده: | RK3288 |
| نوع صفحه نمایش لمسی: | صفحه نمایش خازنی |
| وضوح صفحه نمایش: | 1280*800 |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| عملکرد: | SDK |
| نوع صفحه نمایش: | هدایت شده |
| سیستم عامل: | پنجره ها |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 21.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| شماره مدل: | N1 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MT8766V/WB4 |
| رم: | 2/3/4 گیگابایت |
| شماره مدل: | Q6 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| ویژگی خاص: | پشتیبانی از سفارشی سازی |
| اندازه: | صفحه نمایش دوتایی 15.6 اینچ |
|---|---|
| سیستم عامل: | اندروید، ویندوز |
| CPU: | N2840 ، I3 نسل 3/N2840 |
| حافظه: | 4GB DDR4 |
| ظرفیت هارد دیسک: | 64 گیگابایت |
| اندازه: | 21.5 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3588S2 |
| سیستم: | اندروید 13 |
| رم: | 4 گیگابایت |
| ROM: | 32 گیگابایت |