صنعتی 15.6 اینچ RK3288 اندروید 8.1 تبلت PC 10 نقطه صفحه لمسی
| ضمانت: | 2 سال |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو |
| پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.6g |
| ظرفیت حافظه: | 2 گیگابایت |
| وضوح نمایش: | 1280x800 |
| ضمانت: | 2 سال |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو |
| پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.6g |
| ظرفیت حافظه: | 2 گیگابایت |
| وضوح نمایش: | 1280x800 |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| قطعنامه: | 1366x768 |
| سیستم عامل: | Win-Dows 7/ Android |
| رم: | 2 گیگابایت |
| دوربین: | دوربین جلو |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | انبار |
| اندازه صفحه نمایش: | 10.1 |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |
| گارانتی (سال): | 2 ساله |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| نشان: | ضد اب |
| رابط شارژ: | دی سی |
| رابط محرک: | USB کوچک |
| گارانتی (سال): | 2 ساله |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| نشان: | ضد اب |
| رابط شارژ: | میکرو USB |
| رابط محرک: | USB 3.0 |
| CPU: | rk3576s |
|---|---|
| سیستم عامل: | اندروید اختیاری |
| وضوح نمایش: | 1920*1080 |
| حافظه داخلی: | 64 گیگابایت |
| قوچ: | 4 گیگابایت |
| وضوح نمایش: | 1920x1080 |
|---|---|
| سیستم عامل: | Android 6.0 |
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| وزن: | 2 کیلوگرم |
| اندازه صفحه نمایش: | 17.3 اینچ |
| شماره مدل: | A2 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| CPU: | in-tel n2840/rockchip |
| قطعنامه: | 1366*768 |
| گارانتی (سال): | 3 ساله |
|---|---|
| رابط محرک: | USB HDMI RJ45 Type-C |
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو |
| ساخت دهنده: | صخره |
| Screen Size: | 10.1" |
|---|---|
| Type: | Tablet PC |
| CPU: | Intel Baytrail-T(Quad-core), Z8350, 1.33Ghz-1.8GHz |
| OS: | Windows 10 Support Flash 11.1 |
| Display resolution: | 1280*800 /1920*1200 HFD |
| گارانتی (سال): | 3 ساله |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| نشان: | ضد اب |
| رابط محرک: | USB TYPE C |
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| گارانتی (سال): | 3 ساله |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| نشان: | ضد اب |
| رابط محرک: | USB Type C RJ45 |
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| شماره مدل: | B1 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| ویژگی خاص: | پشتیبانی از سفارشی سازی |
| CPU: | RK3568 |
|---|---|
| سیستم عامل: | Android 11 |
| وضوح نمایش: | 1920*1080 |
| حافظه داخلی: | 32 گیگابایت |
| RAM: | 4 گیگابایت |
| اندازه صفحه نمایش: | 32 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| نوع رابط: | VGA و HDMI ، RS232- اختیاری |
| نوع: | لمس IR ، لمس خازنی |
| روشنایی: | 350cd/m2 (1000cd/m2 ، اختیاری) |