4G LTE گزینه RK3399 صفحه نمایش لمسی POE نصب شده روی دیوار صفحه نمایش فل اچ دی 17.3 اینچی اندروید تبلت
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| اندازه: | 5.5 اینچ |
|---|---|
| CPU: | MT6580 |
| سیستم: | ویندوز/اندروید |
| رم: | 2/4 گیگابایت |
| ROM: | 16/32 گیگابایت |
| ضمانت: | 3 ساله |
|---|---|
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین ، آموزش و بازرسی در محل ، قطعات یدکی رایگان ، بازگشت و جایگزینی ، تع |
| دوربین: | دوربین جلو |
| نوع پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.8g |
| فرکانس اصلی پردازنده: | 1.8 گیگاهرتز |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| پردازنده: | i3 |
| رم: | 4 گیگابایت |
| ROM: | 64 گیگابایت |
| سیستم عامل: | Windows7/10 ، Android |
| شماره مدل: | i9 pos همه در یک |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ ، 11.6inch 15inch 15.6inch اختیاری |
| CPU: | پردازنده دو هسته ای N2840 Dual-Thread 2.16GHz |
| شماره مدل: | k17 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| سیستم عامل: | ویندوز، اندروید |
| شماره مدل: | K14 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| سیستم عامل: | Android ، Win7/10 |
| شماره مدل: | 623 روپیه |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| سیستم عامل: | اندروید، ویندوز |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم ، جلو 0.3 مگاپیکسلی عقب 0.3MP |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | انبار |
| اندازه صفحه نمایش: | 7 |
| ساخت دهنده: | مشروبات الکلی |
| نوع پردازنده: | هسته هشتم |
| شماره مدل: | HPI7 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| حافظه: | 4GB DDR3 ، 8 GB DDR3 ، 2GB DDR3 ، 16 GB DDR3 |
| اندازه: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | j6412، RK3288، rk3568، Intel Celeron J1900، Intel Celeron J6412، Intel i5، INTEL I3، Intel I7، Intel |
| قطعنامه: | 1920*1080 ، اختیاری |
| سیستم عامل: | ویندوز، اندروید |
| رابط: | RJ45 ، USB3.0 ، USB2.0 ، RS232 ، VGA ، VGA/USB+RJ45+RS232+COM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| عملکرد: | SDK |
| نوع صفحه نمایش: | صفحه لمسی LED ، خازنی |
| سیستم عامل: | ویندوز، اندروید |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| عملکرد: | SDK |
| کلمه کلیدی: | صفحه نمایش لمسی خازنی 15.6 اینچی همه در یک دستگاه POS |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
| گارانتی ((سال): | 3 سال |
|---|---|
| رابط درایو: | USB HDMI RJ45 |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو |
| تولید پردازنده: | راک چیپ |
| شماره مدل: | 6000 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | CNHOPESTAR |
| CPU: | MTK6739 |
| رم: | 1 گیگابایت / 2 گیگابایت |