18.5 اینچ TFT اندروید تبلیغاتی پلیر با پیکسل پیچ 0.297 میلی متر و کیس آلومینیومی برای استفاده داخلی و خارجی
| نوع: | TFT |
|---|---|
| کاربرد: | سرپوشیده ، فضای باز ، اتوبوس ، تاکسی ، فروشگاه مغازه |
| اندازه تابلو: | 18.5 اینچ |
| وضوح حداکثر: | 1366*768 |
| زاویه مشاهده: | V: 89 H: 89 |
| نوع: | TFT |
|---|---|
| کاربرد: | سرپوشیده ، فضای باز ، اتوبوس ، تاکسی ، فروشگاه مغازه |
| اندازه تابلو: | 18.5 اینچ |
| وضوح حداکثر: | 1366*768 |
| زاویه مشاهده: | V: 89 H: 89 |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 21.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 27 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 170 /160 (H/V) |
| Operating System: | Android 8.1/9.0/10/11 |
|---|---|
| Multiple Usage Scenarios: | Meeting room scheduler, digital signage display, smart home control panel, employee check-in terminal, interactive information kiosk |
| Keyword: | 10 Inch POE Smart Home Android Tablet |
| LED Status Lights: | Surrounding LED status lights |
| Display Resolution: | 1280*800 |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 13.3 " |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته هشتم |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 13.3 " |
| ساخت دهنده: | مشروبات الکلی |
| نوع پردازنده: | RK3368 ، CORTAX CORTAX A53،1.5G |
| وضوح نمایش: | 1920x1080 |
|---|---|
| سیستم عامل: | Android 6.0 |
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| وزن: | 2 کیلوگرم |
| اندازه صفحه نمایش: | 17.3 اینچ |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 13.3 " |
| ساخت دهنده: | مشروبات الکلی |
| نوع پردازنده: | RK3368 ، CORTAX CORTAX A53،1.5G |
| ROM: | 16GB |
|---|---|
| Keyword: | 10 Inch POE Smart Home Android Tablet |
| Size: | 10.1Inch |
| Display Resolution: | 1280*800 |
| LED Colors: | Multiple colors (red for occupied, green for available) |
| Processor: | RK3288 quad-core processor |
|---|---|
| RAM: | 2GB |
| ROM: | 16GB |
| Keyword: | 10 Inch POE Smart Home Android Tablet |
| 4K Video Decoding Support: | Yes |
| Screen Size: | 10.1-inch |
|---|---|
| Size: | 10.1Inch |
| LED Status Lights: | Surrounding LED status lights |
| Multiple Usage Scenarios: | Meeting room scheduler, digital signage display, smart home control panel, employee check-in terminal, interactive information kiosk |
| POE: | IEEE802.3at/af |
| Touch: | 10-Point Capacitive Touch |
|---|---|
| Screen Size: | 10.1-inch |
| Processor Type: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.8G |
| 360-Degree Visibility: | Yes |
| Size: | 10.1Inch |
| اندازه: | 10.1 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| سیستم عامل: | Android 13 |
| قوچ: | 4 گیگابایت |
| رام: | 32 گیگابایت |
| نوع: | 1920*1080p ، IPS |
|---|---|
| کاربرد: | سرپوشیده |
| زاویه مشاهده: | 89 /89/89/89 (L /R /U /D) |
| پیکسل: | 0.227 میلی متر (W) |
| نسبت کنتراست: | 1000: 1 |
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو |
| وضعیت محصولات: | جدید |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |