تبلت 21.5 اینچی Android All-in-One با صفحه نمایش لمسی IPS Rockchip چهار هسته ای RK3399 و روشنایی 350cd/m2 برای مصارف صنعتی
| نوع: | IPS |
|---|---|
| کاربرد: | سرپوشیده |
| زاویه مشاهده: | 89 /89/89/89 (L /R /U /D) |
| پیکسل: | 0.227 میلی متر (W) |
| نسبت کنتراست: | 1000: 1 |
| نوع: | IPS |
|---|---|
| کاربرد: | سرپوشیده |
| زاویه مشاهده: | 89 /89/89/89 (L /R /U /D) |
| پیکسل: | 0.227 میلی متر (W) |
| نسبت کنتراست: | 1000: 1 |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم ، جلو 0.3 مگاپیکسلی عقب 0.3MP |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | انبار |
| اندازه صفحه نمایش: | 7 |
| ساخت دهنده: | مشروبات الکلی |
| نوع پردازنده: | هسته هشتم |
| گارانتی (سال): | 2 ساله |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| نشان: | ضد اب |
| رابط شارژ: | میکرو USB |
| رابط محرک: | USB 3.0 |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Processor Main Frequency: | 2.0GHz |
| اندازه: | 10.1 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3588 |
| سیستم: | Android 13 |
| قوچ: | 4 گیگابایت |
| رام: | 32 گیگابایت |
| CPU: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.6g |
|---|---|
| قوچ: | 2 گیگابایت |
| رام: | 16 گیگابایت |
| سیستم عملیاتی: | Android 8.1 |
| صفحه لمسی: | لمس خازنی 10 امتیازی |
| Screen Size: | 10.1" IPS screen |
|---|---|
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | RK3288,Quad-core cortex A17,1.6G |
| Display resolution: | 1280x800 |
| Operating System: | Android 8.1 |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم ، جلو 0.3 مگاپیکسلی عقب 0.3MP |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 10.1 اینچ |
| تولید پردازنده: | MTK6737 A7 Quad Core |
| نوع پردازنده: | A7 Quad Core |
| دوربین: | دوربین جلو 2MP |
|---|---|
| ساخت دهنده: | Rockchip RK3288 |
| ظرفیت حافظه: | 2 گیگابایت/16 گیگابایت (4+32 گیگابایتی اختیاری) |
| نوع صفحه لمسی: | صفحه خازنی 10 امتیاز لمس می کند |
| وضوح نمایش: | 1280x800 |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| گارانتی (سال): | 3 ساله |
|---|---|
| نشان: | ضد اب |
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین ، آموزش و بازرسی در محل ، قطعات یدکی رایگان ، بازگشت و جایگزینی ، تع |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
| نوع پردازنده: | Cortex A17 RK3288 RK3288 |
| ضمانت: | 3 ساله |
|---|---|
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین ، آموزش و بازرسی در محل ، قطعات یدکی رایگان ، بازگشت و جایگزینی ، تع |
| دوربین: | دوربین جلو |
| نوع پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.8g |
| فرکانس اصلی پردازنده: | 1.8 گیگاهرتز |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 15.6 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| دوربین: | دوربین جلو |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش: | 12" |
| تولید پردازنده: | راک چیپ |
| نوع پردازنده: | چهار هسته ای |
| فرکانس اصلی پردازنده: | 1.6 گیگاهرتز |