|
جزئیات محصول:
|
|
| محل منبع: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| نام تجاری: | OEM |
| گواهی: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| شماره مدل: | WF2402T |
|
پرداخت:
|
|
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | یک قطعه |
| قیمت: | Price can be negotiable |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی استاندارد OEM Logo Camera Market NFC 10 اینچ تبلیغات نمایشگر اندرویدی |
| زمان تحویل: | 2-8 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/P، T/T، Western Union |
| قابلیت ارائه: | 50000 عدد/ماه |
All In One Android Tablet PC 24 اینچی با اتصال PoE ، HDMI و USB ، طراحی شده برای برنامه های نصب شده روی دیوار با قابلیت های جامع شبکه.
| مشخصات سیستم | جزئیات |
|---|---|
| پردازنده | قشر چهار هسته ای A17، 1.6G، RK3288 |
| رم | 2GB |
| حافظه داخلی | 16GB |
| سیستم عملیاتی | اندرويد 5.1/81 |
| صفحه لمسی | صفحه لمسی ظرفیتی 10 نقطه ای |
| مشخصات صفحه نمایش | جزئیات |
|---|---|
| پانل | صفحه نمایش 24 اینچی LCD Full HD، LED Backlight |
| قطعنامه | 1920*1080 |
| منطقه فعال | 527.04 ((H) x 296.46mm ((V) |
| زاویه دید | 89/89 ((H) ، 89/89 ((V)) |
| نسبت کنتراست | 1000 |
| روشنایی | 250cdm2 |
| نسبت ابعاد | 16:9 |
| اتصال شبکه | جزئیات |
|---|---|
| وای فای | 802.11b/g/n |
| 3G Dongle | 3G USB dongle ext |
| اترنت | 10M/100M اترنت |
| بلوتوث | بلوتوث 40 |
| رابط و پورت ها | جزئیات |
|---|---|
| اسلات کارت | SD، پشتیبانی تا 32GB |
| دستگاه USB | مینی USB OTG |
| میزبان USB | USB Host 2.0 x2 |
| جک برق | ورودی قدرت DC |
| RJ45 | اترنت |
| HDMI | خروجی HDMI |
| گوشي | 3گوشي.5 ميلي متر |
| پخش رسانه | جزئیات |
|---|---|
| فرمت ویدیو | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263، اچ264، VC1، RV و غیره، پشتیبانی تا 4K |
| فرمت صوتی | MP3/WMA/AAC و غیره |
| عکس | JPEG |
| ویژگی های اضافی | جزئیات |
|---|---|
| مصرف برق | ۳۵ وات |
| نصب روی دیوار | VESA، 100x100mm |
| سخنران | 2*3W |
| دوربین | N/A |
| زبان | چند زبانی |
| دمای کار | 0 تا 50 درجه سانتیگراد |
| آداپتور | آداپتور، 12 ولت، 4A |