تبلت کنترل خانه هوشمند ۱۰.۱ اینچی RK3399 نصب شده روی دیوار با نور LED احاطه کننده و اندروید ۱۳
| اندازه: | 10.1 اینچ |
|---|---|
| قوچ: | 4 گیگابایت |
| رام: | 32 گیگابایت |
| CPU: | RK3399 |
| سیستم: | Android 13 |
| اندازه: | 10.1 اینچ |
|---|---|
| قوچ: | 4 گیگابایت |
| رام: | 32 گیگابایت |
| CPU: | RK3399 |
| سیستم: | Android 13 |
| اندازه: | 15 اینچ |
|---|---|
| CPU: | پردازنده چهار هسته ای RK3188 ، ساعت 1.6 |
| رم: | 1 گیگابایت DDR3 |
| ROM: | 8 گیگ |
| سیستم عامل: | اندروید 5.1 |
| گارانتی (سال): | 3 ساله |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| نشان: | ضد اب |
| رابط محرک: | USB TYPE C |
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| مواد: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.6g |
| پانل: | پانل IPS LCD 15.6 " |
| حالت نمایش: | به طور معمول سیاه ، IPS |
| میکرو USB: | میکرو USB OTG |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair |
| Camera: | Front Camera |
| نوع: | IPS |
|---|---|
| درخواست: | در داخل |
| زاویه دید: | 89/89/89/89 (L/R/U/D) |
| روشنایی: | 250cd/m2 |
| زمان پاسخ: | 5 میلیثانیه |
| گارانتی ((سال): | 3 سال |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| ویژگی: | ضد آب |
| رابط درایو: | USB Type C RJ45 |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| مواد: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.6g |
| حافظه داخلی: | 16GB |
| صفحه لمسی: | لمس خازنی 10 نقطه ای |
| پانل: | پانل LCD 13.3 " |
| گارانتی ((سال): | 3 سال |
|---|---|
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین |
| دوربین: | دوربین جلو |
| تولید پردازنده: | Rockchip RK3399 , دو هسته ای A72+چهار هسته ای A53 |
| ظرفیت حافظه: | 2 گیگابایت/16 گیگابایت (4+32 گیگابایتی اختیاری) |
| گارانتی (سال): | 3 ساله |
|---|---|
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین |
| ساخت دهنده: | Rockchip RK3288 , دو هسته ای A72+چهار هسته ای A53 |
| ظرفیت حافظه: | 2 گیگابایت+16 گیگابایت |
| نوع صفحه لمسی: | صفحه خازنی 10 امتیاز لمس می کند |
| گارانتی ((سال): | 2 سال |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| ویژگی: | ضد آب |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو |
| گارانتی ((سال): | 2 سال |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| ویژگی: | ضد آب |
| رابط شارژ: | دی سی |
| رابط درایو: | یو اس بی |
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش: | 13.3 " |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته هشتم |
| فرکانس اصلی پردازنده: | 1.5 گیگاهرتز |