15.6 اینچ N2840 POS Machine Touch Screen POS Terminal برای فروشگاه های خرده فروشی و رستوران ها
| اندازه: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | N2840/RK3288 |
| سیستم: | ویندوز/اندروید |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 16/32 گیگابایت |
| اندازه: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | N2840/RK3288 |
| سیستم: | ویندوز/اندروید |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 16/32 گیگابایت |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| عملکرد: | SDK |
| نوع صفحه نمایش: | هدایت شده |
| سیستم عامل: | برنده شدن 10 |
| شماره مدل: | k17 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| سیستم عامل: | ویندوز، اندروید |
| System: | Android 11 |
|---|---|
| Resolution: | 1280x800 |
| Touch Panel: | 10-Point capacitive touch |
| Network: | Enthernet / 3G / 4G |
| Camera: | Front |
| اندازه صفحه نمایش: | مانیتور قابل حمل USB-C تلفن همراه 15.6 اینچی صفحه نمایش لمسی قابل حمل با باتری |
|---|---|
| قطعنامه: | 1920 x 1080 |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، typec*2 |
| نوع: | لمس خازنی 10 نقطه |
| روشنایی: | 350CD/M2 |
| Interface: | USB / RJ45 / SD / Earphone |
|---|---|
| Resolution: | 1920x1080 |
| Connectivity: | Wi-Fi, BT |
| Earphone: | 3.5mm earphone |
| Aspect Ratio: | 16:9 |
| وضعیت محصولات: | انبار |
|---|---|
| فرکانس اصلی پردازنده: | 1.3 گرم |
| نوع درایو نوری: | هیچ |
| صفحه گسترده: | بله |
| اندازه صفحه نمایش: | 10 " |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1920×1080 |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، typec*2 |
| نوع: | لمس خازنی 10 نقطه |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1920 x 1080 |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، typec*2 |
| نوع: | لمس خازنی 10 نقطه |
| تایپ کنید: | مانیتور قابل حمل بازی Wilreless |
|---|---|
| روشنایی: | 350cd/m2 |
| گارانتی: | 3 سال |
| زمان پاسخگویی: | 5 میلیثانیه |
| برنامه: | دسک تاپ ، سرپوشیده ، نصب دیوار |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1920 x 1080 |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، typec*2 |
| نوع: | لمس خازنی 10 نقطه |
| وضعیت محصولات: | انبار |
|---|---|
| صفحه گسترده: | بله |
| اندازه صفحه نمایش: | 10.1 " |
| نوع نمایش: | ال سی دی |
| مارک پردازنده: | قشر چهار هسته ای A7 |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1920 x 1080 |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، typec*2 |
| نوع: | لمس خازنی 10 نقطه |
| اندازه صفحه نمایش: | 13.3 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1920 x 1080 |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، typec*2 |
| نوع: | لمس خازنی 10 نقطه |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1920×1080 |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، typec*2 |
| نوع: | لمس خازنی 10 نقطه |