کامپیوتر لمسی همه کاره 10.1 اینچی با اندروید 8.1 نوع L، NFC و نور LED
| وضعیت محصولات: | انبار |
|---|---|
| صفحه گسترده: | بله |
| اندازه صفحه نمایش: | 10.1 " |
| نوع نمایش: | ال سی دی |
| مارک پردازنده: | قشر چهار هسته ای A7 |
| وضعیت محصولات: | انبار |
|---|---|
| صفحه گسترده: | بله |
| اندازه صفحه نمایش: | 10.1 " |
| نوع نمایش: | ال سی دی |
| مارک پردازنده: | قشر چهار هسته ای A7 |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Widescreen: | yes |
| Screen Size: | 10.1" |
| Display Type: | LCD |
| Processor Brand: | Quad core cortex A7 |
| اندازه: | 75 اینچ |
|---|---|
| قطعنامه: | 1920x1080/3840x2160 |
| صفحه لمسی: | لمس خازنی 10 نقطه ای |
| سیستم: | ویندوز/اندروید |
| رم: | 2/4/8/16 گیگابایت |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| تولید: | مانیتور قابل حمل |
| قطعنامه: | 1920 x 1080 |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، typec*2 |
| نوع: | لمس خازنی 10 نقطه |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1920 x 1080 |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، typec*2 |
| نوع: | لمس خازنی 10 نقطه |
| اندازه صفحه نمایش: | 15 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1920 x 1080 |
| نوع رابط: | USB ، Mini HDMI ، Typec*2 |
| نوع: | لمس خازنی 10 نقطه |
| اندازه صفحه نمایش: | 12 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1024x768 |
| نوع رابط: | VGA و DVI ، HDMI - اختیاری |
| تایپ کنید: | لمس خازنی 10 نقطه |
| شماره مدل: | i8 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| استاندارد گواهی: | CE RoHS |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ 15 اینچ اختیاری |
|---|---|
| قطعنامه: | 1080p ، 4K اختیاری |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، typec*2 |
| نوع: | 10 امتیاز خازنی لمس (اختیاری) |
| روشنایی: | 350CD/M2 |
| زاویه دید: | عمودی 178 درجه افقی: 178 درجه |
|---|---|
| تضمین: | دو سال |
| کانکتور: | نوع- C/H-DMI |
| منبع برق: | 100 تا 240 ولت AC (DC 12V) |
| نصب: | دسک تاپ یا دیوار نصب شده |
| اندازه صفحه نمایش: | 21.5 |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1920x1080 |
| نوع رابط: | VGA، HDMI، USB |
| تایپ کنید: | لمس Capactitive ، 4-WIRES ، 5-WIRES TACK اختیاری |
| اندازه: | 21 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| سیستم: | اندروید 12 |
| رم: | 4/8 گیگابایت |
| ROM: | 64/128 گیگابایت |
| اندازه: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| سیستم: | ویندوز 7/10 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 32 گیگابایت |
| اندازه صفحه نمایش: | 19 اینچ |
|---|---|
| قطعنامه: | 1440x900 |
| نوع رابط: | VGA و HDMI ، RS232- اختیاری |
| تایپ کنید: | لمس IR ، لمس خازنی یا صفحه لمسی |
| روشنایی: | 350cd/m2 (1000cd/m2، اختیاری) |
| اندازه صفحه نمایش: | IPS 15.6 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1920×1080 |
| نوع رابط: | VGA HDMI USB DC |
| نوع: | خازنی |