|
جزئیات محصول:
|
|
| محل منبع: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| نام تجاری: | OEM or CNHOPESTAR |
| گواهی: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| شماره مدل: | هاپ 156 |
|
پرداخت:
|
|
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | 10 |
| قیمت: | Price can be ngotiable |
| جزئیات بسته بندی: | 53x10x31cm |
| زمان تحویل: | 5 تا 7 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T، L/C |
| قابلیت ارائه: | 50000 عدد/ماه |
نمایشگر لمسی قابل حمل موبایل و کامپیوتر 15.6 اینچی FHD 1080P IPS Type-C
| نوع پنل | IPS H 178/ V178 |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش | 15.6" |
| روشنایی | 350cd/m2 |
| رزولوشن (H x V) | 1920x1080@60Hz |
| نسبت تصویر | 16:9 |
| سطح پنل | ضد انعکاس |
| پنل لمسی | پنل لمسی |
| رابط | ورودی 1 | HDMI 2.0x1 برای ویدئو |
|---|---|---|
| ورودی 2 | TypeCx1 برای برق | |
| ورودی 3 | TypeCx1 برای ویدئو | |
| ورودی 4 | Micro USBx1 برای انتقال داده | |
| Type-C برای A/V و برق | بله؛ پورت سیگنال TC از آن پشتیبانی می کند |
1. پشتیبانی از اتصال PS4/PS5 برای نمایش بازی
![]()
2. باتری یک گزینه انتخابی است. با باتری، استفاده از آن در هر کجا که بروید آسان است.
باتری: 10000 میلی آمپر ساعت
![]()
3. تصاویر دقیق محصولات
![]()
![]()
سوالات متداول
1. محصول اصلی شرکت شما چیست؟
پاسخ: محصول اصلی ما قاب عکس دیجیتال، تبلت، پخش کننده های تبلیغاتی است.
2. س: حداقل سفارش چقدر است؟
پاسخ: بله، شرکت ما عمدتاً در زمینه عمده فروشی فعالیت می کند، اما اگر اصرار به خرید یک عدد دارید، یا فقط به یک مجموعه نیاز دارید، ما نیز کالا را به شما تحویل خواهیم داد.
3. س: شرکت شما چه روش های پرداختی را قبول می کند؟
پاسخ: ما بیشتر روش های پرداخت را قبول می کنیم، اما عمدتاً T/T، Western Union/ assurance trade payment را قبول می کنیم.
4. س: من قبلاً با شما کار نکرده ام، چگونه می توانم به شرکت شما اعتماد کنم؟
پاسخ: شرکت ما 11 سال تجربه تولید کننده دارد که طولانی تر از اکثر تامین کنندگان همکار ما است، ما سال ها تامین کننده طلایی بوده ایم. علاوه بر این، ما گواهینامه های معتبر زیادی داریم، به عنوان مثال، CE، ROHS، FCC.
5. س: شرایط حمل و نقل و زمان تحویل شرکت شما چیست؟
پاسخ: خب، این بستگی به مقدار سفارش شما دارد. همانطور که می دانید، ما برای تولید ماشین ها به زمان نیاز داریم. اما بیشتر اوقات، زمان حمل و نقل 3-8 روز کاری پس از تحویل است. در مورد هزینه دقیق، این بستگی به سفارش نهایی شما دارد.
6. س: می خواهم از شما بپرسم که آیا امکان دارد لوگوی من روی محصول باشد.
پاسخ: بله، خدمات یک مرحله ای ما می تواند مطابق با الزامات مشتری سفارشی شود، توسعه ODM/OEM، طراحی، تولید و پردازش